Dental Spa Consult

Звільнення співробітника (два шляхи)

Життя непередбачуване, і рано чи пізно кожен співробітник може покинути Вашу компанію: декрет, амбіції рухатися далі, відкрити свою справу, змінити сферу, піти за станом здоров'я тощо. У цей момент ви неминуче стикнетеся з одним з двох варіантів:

● Зупинка потужностей та продуктивності бізнесу, бо ніхто повністю не знає функціоналу посади. Якщо посада не описана грамотно і зрозуміло, ви щодня втрачатимете кошти, доки процеси не налагодяться знову. До прикладу, звільняється старша медсестра, яка одноосібно замовляла матеріали, єдина знала перелік постачальників та вигідні ціни, знала терміни замовлень і поставок. І звільняється. Коли, у кого, як часто замовляли, які ще функції виконувались, - все «злітає», матеріалів немає, команда нервує, новий асистент чи медсестра з нуля намагаються відтворити всі процеси і так далі. Чи відбивається це на прибутку компанії? Авжеж.

І навіть якщо з таким співробітником ви знаходите точки контакту і він залишається, то надалі починаєте дещо закривати очі на невеличкі недоліки роботи, спізнення тощо, і поступово вже не ви керуєте, а сам співробітник має певну владу над вами і може дозволити собі навіть маніпуляції, розуміючи свою незамінність.

● Безперебійне функціонування, бо всі процеси описані, зрозумілі, і легко передаються іншому співробітнику. Нова головна медсестра отримує детальні стандарти: коли замовляти, у кого, як часто перевіряти залишки, як укомплектовано аптечки та багато іншого. Є всі інструкції, перелік постійних функцій та поточних завдань, у колективі відсутні негативні емоції, стрес та турбулентність через зміну співробітника. Ви спокійно змінюєте одного виконавця на іншого, не боїтеся збоїв, не втрачаєте гроші й час.

Яким шляхом піти – обирати лише Вам.
А якщо потрібна підтримка чи допомога – ми тут, на відстані дзвінка!
Робимо успішний бізнес разом!

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult