Dental Spa Consult

"Запис на місяць вперед" – що тут не так?

Сьогодні хочемо звернути увагу на відносний антитренд, який ще має місце у стоматологічних клініках. Звучить він так: «У нас запис на місяць вперед».

Зараз ви можете здивуватися та запитати - а що ж тут поганого? Це гордість, показник успішності, затребуваності серед пацієнтів, міцності бізнесу.

Розбираємось, що може бути не так:


1. Падіння сервісу. Команда поступово звикає до того, що пацієнти є завжди.
Не залишиться цей – прийде інший. Відповідно – можуть нехтувати затвердженими стандартами, скорочувати час прийому пацієнтів аби більше людей прийняти за зміну.

2. Ажіотажний запис може бути наслідком неправильного формування графіків роботи або управління записом пацієнтів.
Як наслідок:

3. Викривлення реальної ситуації. Чи вся клініка завантажена на місяць вперед? Чи тільки топовий лікар (лікарі)? Якщо завантажені лише топи, а новий лікар (лікарі) довго без запису та/або часто змінюються, є вільні крісла, ви постійно в пошуку наступного кандидата - це тривожний сигнал, бо насправді клініка не заповнена.

4. Все перераховане веде до втрати пацієнтів. Первинних – нема куди записати, і чекати місяць вони не будуть. Вторинні – долікуються та й підуть, а зважаючи на зміни у сервісі – все менше рекомендуватимуть. У результаті можна різко залишитися без пацієнтів взагалі.

На щастя, все це можна коригувати. Але! Якщо у вас справді повне завантаження клініки, всі працюють на максимумі можливостей, затримуються, беруть додаткові години, аби прийняти всіх охочих - це може бути слушний час для масштабування. І варто його не пропустити, бо - див. п.4. Якщо вчасно не масштабуватися, «хвиля» зійде, і потрібно буде знову напрацьовувати запис.

Тож не гайте часу і тримайте руку на пульсі. А як потрібне професійне «плече» - звертайтесь!

068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult