Dental Spa Consult

Запуск успішної акції

Чи завжди спрацьовують акції? Ні, якщо ви неправильно їх готуєте :)

Тримайте 5 ключових принципів успішної акції:

1. Мета. Перед розробкою та запуском будь-якої спеціальної пропозиції ставте собі головне питання: «А шоби шо?» :) Не потрапляйте у коло «акція заради акції» чи «бо у всіх таке». Аналізуйте глибше і ставте конкретні цілі на акцію.

2. Актуальність.
Акція має бути потрібною саме в цей час і саме потрібній категорії пацієнтів. Скажімо, немає сенсу розпочинати спецпропозицію на дитячу ортодонтію з 1 вересня. А от зсунути її трошки ближче до канікул – більш актуально, а отже й результативно.

3. Зрозуміле наповнення. Якщо пропонуєте пакетну пропозицію – чітко вказуйте, що туди входить чи не входить. Або: якщо консультація безкоштовна, а знімок обов'язковий і платний – чесно скажіть про це на вході, аби не отримати купу негативу на виході.

4. Вигода. Пропозиція має бути цікавою для пацієнта. До прикладу, у преміальному сегменті знижка 5% за відгук не є відчутною вигодою. А от індивідуальна пакетна пропозиція з чек-апом, гігієною та профілактикою, що суттєво зекономить час – можливо.

5. Інформування. Навіть суперкласна-унікальна-вау-пропозиція не спрацює, якщо про неї ніхто не знає. Розміщуйте на всіх своїх сторінках, робіть розсилки, просувайтеся рекламно тощо – вмикайте свій голос гучніше, аби дотягнутися до «своїх».

Бажаємо тільки успішних запусків, робимо успішний бізнес разом!

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult