Наша команда - DSConsult

Євгенія Половецька

Експерт з менеджменту організацій та адміністрування
Куратор проектів з систематизації стоматологічних клінік. Спікер тематичних заходів. Експерт з проведення аудитів стоматологій у складі аудиторської команди DSConsult.

● Освіта - магістр з менеджменту організацій та адміністрування.

● Слідкую за трендами та регулярно заглиблююсь у тонкощі професії. Окрему увагу завжди приділяю тайм-менеджменту та багатозадачності, що додатково вивчала у викладачів University of California, Irvine. Підсилюю профільну освіту навчанням з психології, особистісної ефективності та лайф-менеджменту.

● З 2011 року обіймала керівні посади (beauty-сфера, навчальні проекти, event-менеджмент), а вже з 2014 року перейшла до стоматологічної сфери. В стоматологічному бізнесі пройшла шлях від помічника адміністратора рецепції до операційного директора мережі стоматологій, а тому з власного досвіду знаю усі ракурси та підводні камені розробки, впровадження та контролю бізнес-процесів.

● Керувала кількома філіалами одночасно у мережі стоматологій "Astra Dent", маю досвід масштабування та операційного управління мережею.

● У 2019 році мала честь співпрацювати з ICC Ukraine з питань розвитку медичного туризму в Україні. Того ж року долучилася до команди DSConsult. Поєдную на практиці власний досвід та теоретичні знання для впровадження в стоматологічному бізнесі.
Маю 16 років загального досвіду публічних виступів. З 2020 і по сьогодні - спікер DSConsult (офлайн та онлайн) на заходах для адміністраторів, управлінців та лікарів-стоматологів.

Спікер курсів: "Управління стоматологією", "Мотиваційна зустріч для адміністраторів", "Мотиваційна зустріч для лікарів-стоматологів" та вебінару "Помилки в управлінні стоматологією". Спікер конференції в рамках виставки "Медвін: стоматологія" 2021.

Клієнти: мережа "DentArt", мережа "AstraDent", "Каленчук Клінік", "SKYCLINIC", "Естет", "ПСЛ" тощо.

Маю кейси з систематизації, результатами яких було: стабільна команда з мінімальною плинністю персоналу в клініці; підвищення валового доходу в 2 рази; збільшення кількості імплантацій за рахунок покращення якості роботи ресепшену та багато інших.

Мої принципи в роботі: відкритість та прозорість, відповідальність, екологічність.

Керуюся такими правилами: "Не існує питання нестачі часу, є питання вибору пріоритетів", "Не буває безвихідних ситуацій, є неприємні виходи. І навіть з них можна віднайти оптимальний".

Наразі сфера надання стоматологічних послуг в Україні має міцний фундамент у вигляді потужної якості лікування, що визнано в усьому світі. Однак ця якість часто "ховається" за низьким рівнем організації лікувальних процесів, слабкістю сервісу та відставанням стоматологічної галузі від інших галузей за рівнем бізнес-інновацій, діджиталізації та ведення бізнесу в цілому. Проте, саме за цими ознаками, не маючи медичної освіти, суспільство оцінює рівень розвитку стоматології в країні.

Сучасний підхід, системність та грамотне управління можуть змінити ситуацію: зберегти та "підсвітити" сильні сторони компанії, підвищити рентабельність, вибудувати довготривалі відносини клініка-пацієнт. Це саме те, у чому ми корисні нашим клієнтам.
Замовити безкоштовну консультацію
Вкажіть свої контактні дані для зв'язку:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult
Бажаєте дізнатися вартість послуги?
Будь-ласка, вкажіть свої дані для запиту:
Оберіть послугу зі списку:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності