Dental Spa Consult

Взаємодія з лабораторіями

Взаємодія з лабораторіями - як уникнути факапів.

За багатьма проханнями ділимося лайфхаком, як упорядкувати взаємодію з лабораторією лише одним документом. Яким? Сформуйте власне наряд-замовлення, у якому буде:

1. Адміністративна частина. Інформація про пацієнта, стоматологію, її логотип, правильна назва, адреса, телефон тощо, що точно ідентифікують саме вас. Скільки стоматологій мають у своїх назві частину "дент"? А скільки там одночасно може лікуватися "Іванових"? Отож. Риторичне питання :)
Тож чим краще ви ідентифікуєте себе (повнотою інформації, кольором, логотипом, власним дизайном наряд-замовлення тощо), тим менше будете червоніти перед пацієнтом за неготову або чужу роботу.

2. Медична частина. Яка саме робота замовляється, вимоги до її виконання, комплектуючі, що передаються та ін. Це основна частина для лікаря, і внесення саме цих даних зазвичай передбачають наряд-замовлення лабораторій.
З боку клініки тут варто враховувати чітку відповідність послуг вашого прайсу з переліком робіт лабораторії, та порядок узгодження відхилень від протоколу. Бо ж лабораторія потім може вказати якусь "додаткову платформу", бо так вимагає клінічний випадок. А ви про це дізнаєтесь лише отримавши рахунок на оплату.

3. Фінансова частина. Скільки часу у вас займає звірка з лабораторією? Чи хтось перевіряє взагалі відповідність виставлених рахунків з фактично зданими ортопедичними роботами? Добре, якщо так, адже тут ховається багато грошей: переплати лабораторіям, приховані платежі, або ж додатковий час бухгалтера чи керуючого за години звірок та виправлень.
Тому дуже радимо закласти фінансову частину одразу у наряд-замовлення, аби не шукати годинами по десяти журналах суми, дати здачі, факти оплат і багато іншого.

Тож цінуйте свій час та гроші, і оптимізуйте свої стандарти вже зараз! Якщо потрібна консультація чи порада – ми поруч :)

Телефонуйте якщо що: 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult