Dental Spa Consult

Скільки грошей витрачати на фейсбук

Найактуальніше питання, що турбує майже кожного нашого клієнта: скільки витрачати бюджету на фейсбук?

Що ж, давайте порахуємо:

1. Наповнення сторінки. Основна мета публікацій на вашій сторінці - формування певної репутації та спілкування з вашими пацієнтами. Ви можете наповнювати самі сторінку, а можете звернутися до SMMників. В середному, створення текстів коштує від 300 $ в еквіваленті. Вартість залежить від кваліфікації та досвіду спеціаліста.

2. Якщо вже пишете тексти, то має бути гарне оформлення. Тут єдине правило - ваші пости мають бути впізнавані і працювати на ваш бренд. Оформлення постів від 100 грн. за пост. Майте на увазі, відео коштують значно дорожче.

3. Зазвичай, перед стартом роботи потрібно розробити стратегію ведення сторінки та розробити ключовий дизайн. Вартість від 100 $, але ви платите одноразово.

4. Реклама. Бюджет складається з двох складових: вартість роботи таргетолога, це той, що зробить всі необхідні налаштування, запустить рекламу і буде її контролювати. 100-150$ коштують його послуги.

Сам бюджет рахуйте виходячи з прогнозованого результату, який хочете отримати: зазвичай, якщо все добре налаштовано, то 1% від охвату реклами зробить певну дію (перейде на сайт, залишить контакт, напише в месенджер, зателефонує), і ще 5% від цієї кількості має перетворитися в пацієнта. Тож, наприклад, якщо за 100$ охват реклами 10000 осіб, то 100 людей відреагують і лише 5 з них дійдуть до клініки. Тепер рахуйте, скільки ви хочете пацієнтів і скільки потрібно витрачати. Звичайно, це "середня температура по лікарні". Все залежить від тих спеціалістів, що будуть робити вам налаштування.

Отож, якщо ви робите власними силами, а результат недостатній, може варто звернутися до спеціалістів? Ваші вкладення повернуться у вигляді пацієнтів!

Потрібна допомога з фейсбуком? Телефонуйте зараз: 068-103-99-98
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult