Dental Spa Consult

Внутрішній брендинг

Внутрішній брендинг – це дотримання стандартів внутрішнього оформлення клініки з точки зору маркетингу.

Єдина кольорова гама, стиль інтер'єру, логотип, форма співробітників, візитівки, інформаційні листки чи пам'ятки – обов'язково мають бути в корпоративному стилі та кольорах, за замовченням.

Також маємо пам'ятати про партнерські рекламні матеріали. Каталоги, листівки, акції тощо. З одного боку, за етикою партнерства відмовляти не завжди гарно, але якщо цей потік не контролювати – клініка перетвориться на рекламну алею. Отже:

● Визначте, чи взагалі допускається розміщення інших рекламних матеріалів у вашій стоматології. Пам'ятайте: на першому місці – ваш бренд, його варто завжди оберігати та підтримувати. Матеріали партнерів – лише легке доповнююче вкраплення. І при входженні у партнерство одразу це обговорюйте.

● Визначте конкретні місця, де та що розміщувати.
Пацієнти не оцінять крутий каталог від Straumann чи Ormco, бо можуть навіть таких слів не знати, не кажучи вже про переваги даних виробників. Хіба що слова "міжнародний бренд", але хто їх зараз не пише?) Тож краще розмістіть такі матеріали в кімнаті відпочинку, згодом це зіграє в плюс для HR-бренду.

● Окремим рядком виділимо мерч страхових компаній.
Якщо ви працюєте не з однією і не з двома, а на ресепшені випинається парусом великий настінний календар однієї з них – як до цього поставляться інші страхові та їхні застраховані?.. Чи корисно це для вашої компанії?

● Матеріали партнерів за якістю та оформленням мають відповідати вашому рівню. У клініці VIP-рівня не може бути тонких дешевих на вигляд буклетів, чи ручок, які пишуть через раз, чи кислотних відтінків, якщо ваш бренд спокійними кольорами пропагує надійність та турботу.

Звертайте увагу на ваш внутрішній брендинг, а як потрібно – ми допоможемо!

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult