Наша команда - DSConsult

Вікторія Обідовська

Партнер DSConsult, експерт зі стоматологічного маркетингу
Відповідаю за стратегію просування бренду DSConsult, працюю з клієнтами DSConsult по просуванню їх клінік в онлайн та офлайн просторі. Спеціалізуюся на стратегічному маркетингу та онлайн-маркетингу.

● Закінчила факультет Маркетингу Національного економічного університету.

● Проходила безліч курсів з реклами, маркетингу, менеджменту від KMBS, слідкую за трендами в маркетингу та просуванні медичних закладів, відвідую профільні заходи.

● Працювала директором з маркетингу в мережі стоматологій Astra Dent, де впровадила багато успішних ініціатив.

● 21 рік досвіду в маркетингу та рекламі, з яких 10 років керувала спеціалізованою агенцією з просування фармацевтичних, медичних, дитячих та б'юті брендів.

Працювала з такими компаніями як Berlin Chemie, Arterium, Ліктрави, Roche, Synevo, Johnson, GlaskoSmithkline, Bayer, ТМ Ентеросгель, Tantum Verde, тощо.

Розробляла торгівельні марки, пакування, рекламні, комунікаційні стратегії розвитку та просування брендів. Добре розбираюся в тому як працюють різні медіа, як побудувати та реалізувати маркетингову стратегію бренду та його просування.
Останні 6 років фокусуюся виключно на стоматологіях, розумію особливості їх роботи та знаю як побудувати постійний потік пацієнтів в клініку та досягти значних результатів в розвитку та розбудові стоматологічного бренду.

В минулому - спікер профільних рекламних та фармацевтичних заходів (Healthcare Creative Forum, "Розумна фарма", тощо). Сьогодні є діючим спікером заходів DSConsult (Курс інтенсив "Управління стоматологією", вебінари на теми стоматологічного маркетингу, спікер конгресу педіатрів Prime 2021).

Маю декілька нагород в рекламній сфері (Effie, PROpeller), реалізувала безліч успішних кампаній з просування брендів.

Клієнти: IDENTICO dental clinic, Dr.Care Clinic, Vilida, City Smile, Astra Dent, ZubOk, "Професорська стоматологія Любченко", стоматолог Денисенко та інші.

Принципи в роботі: чесність, відкритість, гнучкість.

Мій величезний і різноплановий досвід в маркетингу і глибоке розуміння стоматологічного бізнесу дають моїм клієнтам конкурентну перевагу, економлять купу часу і зусиль.

Далеко не всі інструменти, які ефективні для інших ринков, підходять для клінік, далеко не всі методи просування підходять стоматології. Але знаючи нюанси, можна отримати чудові результати.
Замовити безкоштовну консультацію
Вкажіть свої контактні дані для зв'язку:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult
Бажаєте дізнатися вартість послуги?
Будь-ласка, вкажіть свої дані для запиту:
Оберіть послугу зі списку:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності