Dental Spa Consult

Вартість пацієнта - що воно таке?

Навіть успішні підприємці, йдучи в медичний бізнес зізнаються, що відчувають себе тут сліпими кошенятами. Адже те, що працювало, наприклад, в beauty-індустрії, жодним чином не перегукується зі стоматологією.

Щоб все ж таки не просто запустити клініку, а дати їй світле майбутнє, читайте наші пости про показники системного бізнесу. Сьогодні фокуcуємось на питанні вартості пацієнта. Вірніше, вартості його залучення, яка складається з суми витрат на просування, поділеній на кількість отриманих в підсумку пацієнтів.

Навіщо потрібен цей показник?

Коли ви розумієте скільки вам коштує залучити пацієнта в клініку, ви можете впливати на вибір каналів просування, порівнювати ефективність рекламних кампаній, акцій, і, як результат, обирати найбільш оптимальні і вигідні для рекламного бюджету. Адже його ніколи не буває достатньо.

Приклад з життя: якщо взяти приблизно однаковий бюджет на контекстну рекламу і, наприклад, на зовнішню рекламу. Можемо заприсягтися, що пацієнт з контексту буде коштувати Вам дешевше ніж той, хто прийде з зовнішньої реклами. Чому? Бо зовнішня реклама не працює вибірково і, звичайно, вашу рекламу побачить набагато більша кількість людей ніж в інтернеті, але тих, кому дійсно потрібні будуть ваші послуги - мало. А от в контексті ви "ловите" тих, хто вже шукає стоматологію і обирає найкращу для себе.

Тож знаючи вартість пацієнта ви можете порівнювати різні канали просування між собою і обирати найбільш вигідні. Помилково всі порівнюють канали просування за вкладеннями в них, але те, що на перший погляд, здається дешевим, може взагалі не принести користі.

Доречі, вже довгі роки телереклама вважається, не безпідставно, каналом просування з найбільш дешевим контактом цільової аудиторії. Чому так? Бо за рахунок телебачення ви охопите мільйони людей. Але ми вас заспокоїмо, телебачення не вигідне для стоматологій локального характеру, знову ж таки через ті ж мільйонні охоплення. Навіть якщо і захочите погратися в мільйонерів і вийти на ТВ ви просто не впораєтеся з наслідками у вигляді дзвінків. Є сенс розміщувати рекламу на ТВ лише локально, але це історія для іншого посту.

Допомогти розібратися докладніше? Телефонуйте нам просто зараз 068-103-99-98 та долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult