Dental Spa Consult

Управління часом. Як встигати більше

У сьогоднішньому надшвидкому світі дуже складно охопити увагою та встигнути все, хоча ринок інколи вимагає саме цього. Тож на завершення циклу дописів з управління часом - тримайте фінальні рекомендації, як встигнути більше, ніж 24 години на добу:

Розставляйте пріоритети. Будьте відвертими з собою: якщо Ви третій рік не можете підписати нову лабораторію або змінити вивіску - ця справа просто поза вашою увагою через НЕпріоритетність. Для пріоритетних завдань час завжди знайдеться, а непріоритетні відтягують час на роздуми про них.

Паралелізуйте процеси. Якісний розпорядок дня завжди допоможе всунути в 24 години доби трохи більше. Їдете не за кермом? Продивіться звіти чи пошту, зробіть дзвінок. Якщо це довга поїздка – сплануйте паралельну роботу, яка не залежить напряму від наявного Wi-Fi. Діловий обід чи сніданок - також чудове поєднання.

Освоюйте сучасні додатки. Відео чи аудіо в записі зараз спокійно можна дивитися у прискоренні. Як би дивно це не звучало, але 2-годинний вебінар чи фільм за 1 годину - це майбутнє, що вже настало. Ще один лайфхак – скорочені версії книжок. Книгу, яку ви раніше читали б тиждень – зараз можна прослухати за 15 хвилин, без води та особистих відвертостей автора – лише суть.

Делегуйте. Чим більше нецікавих, непотрібних, дрібних завдань Ви делегуєте – тим краще. Тим більше буде у Вас часу на важливіші процеси. Якщо зустріч не потребує Вашої присутності – делегуйте. Якщо Ви власник-лікар і закохані лише в хірургію – решту роботи делегуйте команді. Якщо є можливість мати особистого асистента, помічника, хатнього працівника тощо – чудово! Це ті люди, які заберуть на себе Ваш клопіт, та ще й Вас проконтролюють;)

Бажаємо розпоряджатися часом розумно. Пам'ятайте – це єдиний ресурс, що не відновлюється.

Звертайтесь, якщо що: 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult