Dental Spa Consult

Тренди 2022: продажі

Вибудовуючи систему продажів в компанії, її варто спирати на загальні тренди сьогодення, міцний фундамент сучасних законів ринку. Інакше усі інші додаткові підходи, акції, пропозиції тощо - не матимуть сенсу. Тримайте ключові «опорні» тренди продажів:

● Омніканальність. Продавати лише через один канал комунікацій – програшно. Кілька каналів – вже краще. Кілька поєднаних (!) між собою каналів – ідеально. Понад 70% клієнтів поєднують пошук у різних каналах, якщо шукають стоматолога: сайт, Google, соцмережі, групи тощо. Якщо ви повноцінно представлені у кожному каналі та створюєте кілька точок дотику – це підвищує увагу саме до вас.

● Цінності як основа продажів. Зараз не продають «в лоба», бо так вам ніхто не повірить. Рекламних трюків та «вигідних» пропозицій «тільки сьогодні» - лиш розгрібай лопатою серед сотень подібних. Натомість, клієнти швидше обирають компанії, близькі за цінностями. Яку саме вигоду отримає пацієнт (не лише матеріальну)? Яку свою потребу закриє? Яким шляхом це зробить саме ваша клініка?

● Продажі у соцмережах. Мережа поєднує вас із потенційними клієнтами, допомагає налагодити відчуття давно знайомих, довіри до бренду.
Так, це гра на довгу дистанцію, але варта того.

● Реферальні (партнерські) програми. Якщо ви подобаєтесь пацієнту, він може стати амбасадором бренду – розповідати про вас друзям, знайомим, колегам, приводити сім'ю тощо. Це та реклама, за яку вже не потрібно платити. Налагоджуйте програму рекомендацій.

● Впровадження CRM-системи. CRM – це не тільки база даних чи зручність пошуку в системі. У CRM зберігаються усі дані, які ви колись отримували від клієнта і про клієнта.
Використовувати цю інформацію = якісно продавати через розуміння запитів, потреб і проблем кожної окремої людини, а не в загальному.

068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult