Dental Spa Consult

Трафік є, а пацієнтів немає?

Чи знайома ситуація: вкладаєте кошти в соціальні мережі, контекстну рекламу, просуваєте сайт різними доступними методами, як результат, трафік є і досить високий, а от первинних пацієнтів з поміткою "з інтернету" в клініці не з'являється?

Чому так виникає?

Причини є і вони в кожного свої, зазначимо найбільш розповсюджені:

1. Неякісний трафік. Ви своїми діями притягуєте людей на сайт, але те що ви їм пропонуєте на сайті або не цікаве, або не відповідає дійсності, або ж зовсім не те, що вони шукають.

2. Неякісний контакт з пацієнтами з сайту: або невірні телефони, або неможливо дозвонитися, онлайн-чат мовчить, контактні форми не дають результату - ніхто не телефонує. Або пацієнт взагалі не розуміє як зв'язатися з клінікою.

3. Пацієнти відсіюються на етапі спілкування з адміністратором або колцентром. І відсіюються так, що до клініки ніхто не доходить.


Уявіть собі, скільки клініка може втрачати пацієнтів, коли працює один з цих пунктів. А скільки втрачається бюджету щомісяця незважаючи на ці пункти?

Досить витрачати свої кошти марно - замовте у нас аудит клініки та будете знати де ваші слабкі місця та як іх виправити. До того ж, аудит коштує дешевше, ніж ви витрачаєте, а користі принесе в рази більше.

Як замовити? Телефонуйте: 068-103-99-98
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult