Dental Spa Consult

Показники системного бізнесу: тотальні роботи

Під час оцінки ефективності бізнесу, звичайно, першими на думку спадають показники доходів, витрат, середній чек, кількість пацієнтів та інші базові показники. Ці дані є кількісним результатом, і досить часто у несистемних компаніях ми спостерігаємо "біг по колу": підняття цін - зменшення кількості пацієнтів - збільшення видатків на маркетинг тощо.

Достатньо закономірний цикл, але у результаті прибуток стоїть на місці або змінюється вкрай несуттєво. Знайомо?

Ми радимо розглядати кількісні показники одночасно з якісними. Чи спадало вам на думку переглянути обсяги тотальних робіт у клініці? Так, на перший погляд здається: як пов'язані тотальні чи не тотальні роботи із загальним прибутком? Але...

Але давайте проаналізуємо, що цікавіше з точки зору бізнесу: поставити по одній коронці десятьом пацієнтам, чи виконати аналогічний обсяг робіт для одного? Дохід в касу клініки за прайсом однаковий, а от витрати... робочий час, матеріали, штат спеціалістів, психоемоційний стан команди врешті решт, - надзвичайно різняться.

Не кажучи вже про те, що тотальні роботи завжди є більш цікавими з лікарського боку і для "сильних" лікарів є драйвом, стимулом та натхненням їх професії, а для самої клініки та HR-бренду - певним "статусом" та показником рівня компанії.

Тож тримайте декілька порад, як вплинути на обсяги тотальних робіт у клініці. Першочергово налаштуйте системи:

● первинної консультації та супроводу пацієнта на всіх етапах плану лікування;

● стандартів якості лікування;

● злагодженої взаємодії усієї команди: від адміністратора до лікаря;

● прозорих та чітких правил взаємовідносин з пацієнтом.


Пам'ятайте! Пацієнти довіряють системним компаніям значно більше, і у чіткій та зрозумілій структурі швидше й легше погоджуються на великі роботи. А тому кількість та обсяги тотальних робіт – це один з тих маркерів, що буде свідчити про якість бізнес-процесів та вибудуваної вами системи у клініці. Врешті-решт саме системні компанії завжди мають більше "тоталів", і завдяки цьому швидше нарощують обсяги подальшого розвитку.

Телефонуйте в DSConsult: 068-103-99-98 , а також долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo. Ми допоможемо налагодити системи належним чином!
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult