Dental Spa Consult

ТОП-5 помилок при зміні прайсу

Порядок підняття цін та зміни номенклатури прайсу видається зрозумілим та нескладним процесом. Проте і тут бувають нюанси, на які радимо звернути увагу для комфортної роботи з пацієнтами та системної взаємодії зсередини:

Поставити пацієнта перед фактом наступного разу при відвідуванні.
+ Попередити заздалегідь про зміни цін. Розсилка, усні повідомлення, озвучування цін при запису тощо. З якої дати зміниться ціна та на скільки, де пацієнт може ознайомитися детальніше.

Довго не піднімати ціни, а потім різко збільшити прайс.
+ Для пацієнтів психологічно комфортним є підвищення цін до 10%. Краще переглядати прайс щороку на 10%, аніж через 3 роки одразу підняти на 30%.

Однаково перевести всіх пацієнтів на нові ціни.
+ Визначити порядок оплат для пацієнтів, що йдуть за великими комплексними планами лікування, вже погодженими раніше. Окремо поспілкуватися, якщо вони йтимуть на загальних умовах та вартість плану лікування для них суттєво зросте після підняття цін.

Надати новий прайс співробітникам, і забути про онлайн-ресурси.
+ Вчасно змінити ціни на сайті, в соцмережах, довідниках тощо – актуалізувати всюди, де ви колись заявляли про ваші ціни.

Додати нові позиції та не забрати старі, що дублюються. Роздувати прайс.
+ Вчасно забирати старі послуги з прайсу, якщо вони вже не актуальні або замінені більш новими позиціями (включені в пакетні пропозиції, змінені в умові використання, застарілі тощо).

А коли ви востаннє змінювали прайс? :)

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult