Dental Spa Consult

ТОП-5 актуальних навичок майбутнього

Поговоримо про навички, за якими майбутнє:

● Цифрова грамотність. На заміну «шкільним» вмінням приходить цифрова епоха, тож важливо вміти працювати не просто з комп'ютером, а розуміти, які методики чи програми прискорять вас найбільше і у чому. Це стане навіть важливіше за уміння багато запам'ятовувати чи усно рахувати.

● Креативність, інноваційність.
Нестандартне мислення та уміння вийти за рамки звичних процесів все більше стає рушійною силою для бізнесів. Послуга чи бізнес-модель, яких вже тисячі на ринку, рідко вистрілюють с успіхом.

● Критичне мислення. Уміння піддавати сумніву кожен процес, розглядати його з усіх боків для того, аби віднайти зони росту та змінити на краще.

● «Довгий хвіст».
Якщо раніше достатньо було отримати вищу освіту та інколи підвищувати кваліфікацію в рамках професії, то зараз цього вже абсолютно недостатньо. Світ настільки швидкий та гнучкий, що і навчатися потрібно протягом усього життя. Тож схильність до розвитку, здатність до самостійного навчання та постійне накопичення навичок утворюють так званий «довгий хвіст», який постійно має рости.

● Емоційний інтелект.
Це здатність відчувати і зберігати як свою особистість, так і емоційно розуміти інших людей, уміти співчувати та проявляти емпатію. На цьому будуватимуться усі комунікації.

Окрім цього, важливими стають уміння управляти увагою, концентруватися, екологічно мислити та розвивати кросскультурність (уміння долати бар'єр між різними поколіннями, культурами та субкультурами).

А які навички ви вже розвиваєте в собі? Діліться в коментарях!

Робимо успішний бізнес разом!

068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult