Наша команда - DSConsult

Тетяна Соколенко

Керуючий партнер DSConsult, експерт з операційного управління і масштабування стоматологічного бізнесу
Для клієнтів DSConsult розробляю ефективні бізнес-процеси, спираючись на закони менеджменту і колосальний досвід управління, а також на сучасні тренди менеджменту. Проводжу Аудити стоматологічних клінік - це базова послуга компанії DSConsult.

● Освіта - менеджер-економіст медичної організації. Численне, безперервне бізнес-навчання, в тому числі й навчання за програмою МВА дозволяють стежити за світовими трендами в розвитку стоматологічного бізнесу.

● З 1999 року я працюю в стоматологічному бізнесі. Починала з позиції адміністратора. З 2001 керую стоматологічними клініками. Працювала, як в більш системних, так і менш системних компаніях.

● З 1999 до 2016 року представляла компанію "Мед Лайф", в якій в 2007 отримала колосальний досвід відкриття клініки з нуля.

● 2016-2017 працювала в найбільшій мережі стоматологічних клінік - "Астра Дент". Також був досвід управління компанією, як кризовий менеджер, який дозволив вивести стоматологічну клініку на принципово новий рівень розвитку.

Стоматологічний бізнес знаю від санепідрежиму і операційного управління до стратегічного управління і виведення бізнесу на високі показники рентабельності.
Протягом багатьох років я прагнула систематизувати всі бізнес-процеси в стоматологічному бізнесі, щоб компанія могла функціонувати і розвиватися самостійно, без навантаження на власника і без збоїв в роботі команди.

Постійне навчання і регулярна робота в проектах, допомагає розуміти психологію сприйняття стоматологічних послуг сучасними пацієнтами, а також психологію сприйняття сучасних працівників: стоматологів, асистентів і адміністраторів компаній, в яких вони бажають працювати.

Для мене важливі: екологічність, індивідуальний підхід, гнучкість.

Є спікером компанії DSConsult на таких заходах формату офлайн, як "Мотиваційна зустріч для адміністраторів", "Мотиваційна зустріч для лікарів", "Курс-інтенсив Управління стоматологією", а також онлайн-заходах - "Помилки в стоматології" і різних інших.

Клієнтами компанії DSConsult є успішні клініки, такі як "Дент-Арт", "Каленчук-клінік", "Клініка Слаутинського", "Професорська стоматологія Любченко" і багато інших.

Я вважаю, що стоматологічний бізнес - це "ювелірний" бізнес, яким важливо вміти управляти.

Базова освіта менеджера дозволяє відразу будувати бізнес, спираючись на закони менеджменту, уникаючи проб і помилок. Колосальний досвід показує які інструменти можна використовувати в даному бізнесі, а які можуть бути згубними. Наші клієнти відзначають не тільки економічне зростання в компанії після впровадження наших інструментів, а й можливість отримання пасивного доходу.
Замовити безкоштовну консультацію
Вкажіть свої контактні дані для зв'язку:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult
Бажаєте дізнатися вартість послуги?
Будь-ласка, вкажіть свої дані для запиту:
Оберіть послугу зі списку:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності