Dental Spa Consult

Технічний моніторинг співробітників

Не секрет, що у багатьох клініках встановлено камери відеонагляду, за домогою яких здійснюється у тому числі і контроль того, чим займаються співробітники на своїх робочих місцях. Дехто заходить ще далі, і встановлює трекери: скільки часу проводить працівник у додатках, програмах і соцмережах. Хтось моніторить особисті сторінки співробітників у соціальних мережах, час та зміст публікацій тощо.

На підставі цього нещодавно в одній з компаній навіть розгорівся справжній скандал: співробітників несподівано звільнили за результатами таємного трекінгу, який показав «малопродуктивних та неефективних» співробітників, що мало часу проводили у певних додатках.

Спостереження за роботою підлеглих справді може мати місце, бо ті ж відеокамери допомагають у випадках крадіжок, конфліктів з пацієнтами, грошових розрахунків тощо. Але обов'язково дотримуйтесь правил:

● Співробітники повинні знати, який і коли моніторинг проводиться. Інакше це розцінюється як порушення закону. Якщо ваші камери записують відео, найкраще – підписати зі співробітниками інформовану згоду або договір стосовно ведення відеозапису.

● Працівникам варто пояснити, для чого ведеться моніторинг. Якщо співробітник не повідомлений про переваги чи необхідність такої міри, він сприйматиме це як недовіру йому та тотальний контроль. Негатив до компанії зростатиме.

● Результати моніторингу, що стосуються конкретного співробітника, мають бути обговорені і розібрані. Звільнення без попередження, навіть за виявленим порушенням, руйнуватиме ваш HR-бренд. Розмовляйте.

Ми за виважену золоту середину, чого і вам бажаємо. А як потрібна порада чи допомога – звертайтесь!

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult