Dental Spa Consult

Систематизація бізнес-процесів в стоматологічній клініці

Робота кожної стоматологічної клініки ґрунтується на злагодженій і якісній організації окремих незалежних компонентів - бізнес-процесів. Ці функції постійно повторювані і взаємопов'язані між собою. Якісна систематизація бізнесу в стоматології дозволяє звільнити власника від рутинних дій.

Його участь в процесі буде необхідно виключно для втручання в стратегічні ситуації. Що стосується операційної щоденної діяльності, то вона буде здійснюватися в систематизованому автоматичному порядку і не потребуватиме ручного управління, що відповідно, буде економити час керівника.

Систематизація бізнесу в стоматології не є якою-небудь комп'ютерною програмою, що функціонує автономно, без втручання людей. Це відмінно налагоджена робота клініки в цілому і кожного її співробітника окремо.

Що таке систематизація бізнес-процесів


Систематизація бізнес-процесів в стоматологічній клініці є злагодженим комплексом програмно-апаратного управління. З його допомогою надається можливість вирішувати повсякденні завдання управлінського і медичного характеру. По суті, систематизацію можна назвати системою управління ресурсами клініки. Її організація передбачає якісний взаємозв'язок набору повторюваних дій, що утворюють в результаті кінцевий продукт - надання стоматологічної послуги.

Тут можна провести аналогію з функціонуванням людського організму. Всі його органи і системи мають чітко злагоджений взаємозв'язок. При порушенні роботи однієї ланки порушується або ж і зовсім паралізується робота всього організму в цілому. Так само і в стоматологічному бізнесі - порушення в роботі одного відділу може вплинути на якість роботи клініки в цілому.

Навіщо потрібна систематизація в стоматологічному бізнесі

Систематизація всіх присутніх в клініці бізнес-процесів позиціонується на результативності, якості і швидкості виконання всіх операцій і в кінцевому результаті - на якості безпосередньо стоматологічних послуг. Впровадження систематизації гарантує згодом успішність стоматологічної клініки в цілому і, відповідно - збільшення рівня довіри до стоматології з боку відвідувачів.

Загалом, систематизація клініки спрямована на:


● підвищення якості медичних послуг;

● планування дій медиків, прийому відвідувачів, покупки витратних матеріалів;

● збільшення ефективності взаємодії співробітників окремо і підрозділів клініки в цілому;

● уніфікацію бази даних, що містить інформацію про персонал і пацієнтів, обладнання та витратні матеріали, фінансові операції та інші процеси, що відбуваються в клініці.

Звичайно ж, кінцевим результатом систематизації є аналіз і моніторинг всієї діяльності стоматологічної клініки для подальшого перспективного планування з метою збільшення ефективності діяльності клініки в цілому.

Методи систематизації


Існує три методи систематизації бізнесу в стоматології:

1. Придбання готового рішення - метод найбільш простий, але, вимагає стандартизації існуючих бізнес-процесів.

2. Впровадження рішення, яке можна адаптувати до конкретної клініки. Це дозволяє уникнути трансформації існуючих бізнес-процесів.

3. Залучення фахівців для побудови індивідуальної систематизації функціоналу клініки.

Таким чином, підбиваючи підсумки, можна відзначити, що системна клініка передбачає прописані і чітко розділені бізнес-процеси. Кожен співробітник ознайомлений зі своїми обов'язками, йому добре відомий алгоритм дій як в стандартних, так і в позаштатних ситуаціях. В цьому випадку особиста участь власника в повсякденній рутинній роботі клініки не потрібна.
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult