Dental Spa Consult

Синергія команди

В стоматологічному бізнесі, як у спорті - переможе лише злагоджена команда. Погодьтесь: поважний ви власник, чи досвідчений керуючий, чи може навіть кращий лікар регіону - без надійної опори залучити і полікувати хоча б одного пацієнта вкрай складно.

Усі члени команди, а тим паче її вищі ланки мають працювати єдиною живою структурою. Мати однакові цілі, цінності та однакове бачення кроків для досягнення поставлених задач. Щоб клініка працювала ефективно і кожен з керівного складу команди почувався комфортно та на своєму місці, радимо:

Чітко зафіксувати обов'язки та зону відповідальності кожного. Це дозволить в подальшому побачити та скоригувати ступінь ефективності фахівця та його внесок в розвиток клініки.

Підбирати людей з урахуванням їх особистісних характеристик. Необхідно, щоб вони максимально перегукувались з баченням керуючого й інтересами стоматології.

Розвивати та підживлювати розуміння власних досягнень персоналу. Семінари, лекторії, обмін досвідом - так, головному лікарю та керуючому теж необхідно постійно розвиватись та бути на хвилі тенденцій. Колеги розумітимуть відповідальність за розвиток клініки, а також власну вагу на підприємстві у ваших очах.

Бути відкритими до колег, проте й субординацією не гребувати. Протягнути руку допомоги, піти на зуcтріч в інтересах клініки, почути та дати зворотній зв'язок - колеги безумовно цінуватимуть такий підхід. В той же час, варто й мати чітки межі, й розділяти особисте ставлення від професійного підходу.

Зараз саме час вдосконалити свою команду! Телефонуйте в DSConsult просто зараз: 068-103-99-98 і ми навчимо вашу команду працювати "єдиним фронтом"‎. А також долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo - тут ми відповідаємо на болючі питання і на зв'язку 24/7.
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult