Dental Spa Consult

Ступені лояльності працівників

Які стадії проходить співробітник, аби стати лояльним та прихильним до бренду, підтримувати політику розвитку та змін компанії та захищати бренд перед іншими пацієнтами / колегами тощо?

Розбираємо етапи:


1. Заочне знайомство.
До того як звернутися чи надіслати резюме, потенційний кандидат вивчає вашу вакансію, може переглянути сайт чи запитати у знайомих (особливо лікарі) деталі про вас. Аби до вас йшли найкращі, питання стоятиме не стільки в грошах, скільки у міцності HR-бренду та довірі ринку праці до нього.

2. Живе знайомство та співбесіда. Попередня телефонна розмова та власне співбесіда мають проходити на засадах взаємної поваги. Часи групових співбесід давно пройшли, а стрес-тести на кшталт «нехай пару годин почекає, якщо хоче до нас» та «розкажіть за 1 хв, чому ми маємо вас взяти [продайте себе]» - взагалі моветон.

3. Адаптація та введення в посаду. Ключовий етап, від якого залежать майбутні ефективність та лояльність. Тому не кидайте новенького «або випливе або ні». Так само не можна в 1-2 дні запхати всі стандарти і функціонал. Втече)) Складіть чітку програму по днях.

4. Набуття досвіду. Якщо перші три кроки були неправильно вибудувані, протягом 3-6 місяців кандидат вас покине (чи ви його). Звідси плинність кадрів та неефективність підрозділу взагалі (наприклад, адміністраторів), через відсутність міцного досвіду саме у вашій клініці.

5. Амбасадор бренду. Якщо ж співробітник з вами давно, ви його правильно мотивуєте за індивідуальними потребами, продовжуєте системно вибудовувати внутрішній HR-бренд та корпоративну культуру – співробітник стане вашим адвокатом перед усім світом і ретранслюватиме ваш бренд та його цінності.

Детально пропрацюйте кожен пункт, аби мати міцну лояльну команду, з якою можна не тільки спокійно спати, а й підкорювати нові вершини бізнесу!
Як потрібно – звертайтесь, допоможемо!

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult