Dental Spa Consult

Ступені лояльності пацієнта

Чому одні пацієнти залишаються, інші йдуть? Які стадії вони проходять, перш ніж стати постійними та лояльними? Чи можна провести пацієнта за цими стадіями, чи компанія на це не впливає?

Розбираємось:


1. Заочне знайомство.
До того, як потрапити до клініки чи навіть зателефонувати, потенційні пацієнти знайомляться з вашою компанією. Це той етап, коли на вас мають працювати рекомендації, імідж та репутація: як ви представлені в мережі, яка якість відгуків та як ви з ними працюєте, якої сили сарафанне радіо тощо. Перш ніж пацієнт звернеться саме до вас, ви вже маєте йому сподобатись заочно.

2. Живе знайомство. Це будь-який контакт із представником компанії до прийому у лікаря. Пацієнт уточнює деталі вашої роботи, оцінює ваші переваги та перевіряє, чи підтверджується його перше приємне враження від заочного знайомства. Саме на цьому етапі частина пацієнтів відпадає, бо не отримує достатньої та зрозумілої інформації про вас.

3. Первинна консультація / прийом. Критично важливий етап, де має злагоджено спрацювати вся команда. Саме тут перевіряється виконання обіцянок, відповідність заявлених цін, безпечність, надійність та комфорт перебування тощо. Тут вже є певний рівень довіри до компанії, накопичений з попередніх кроків, і якщо пацієнти не залишаються далі на лікування – в компанії є проблеми, що перекреслюють попереднє приємне враження.

4. Постійний пацієнт / амбасадор бренду. Плато довіри, на якому вже легше працювати з пацієнтом, він довіряє бренду та впевнений у компанії, може рекомендувати вас друзям та знайомим. Завдання компанії – доводити кожного пацієнта до цього етапу, і не втрачати його довіру на попередніх кроках.

На аудитах клінік ми ще більше заглиблюємося у шлях пацієнта, розбираємось, хто та що впливає на вибір та рішення клієнтів залишатися та довіряти. Доєднуйтесь!

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult