Dental Spa Consult

Які спеціалісти потрібні в стоматології

"Спеціаліст - це той, хто знає дуже багато про дуже мале." Батлер Н.

Для створення якісного фундаментального стоматологічного бізнесу необхідні різні спеціалісти з профільною освітою і досвідом в потрібній сфері.

20 років тому, коли відкривалися перші клініки без залучення, наприклад, компетентних юристів, бізнес ріс та розвивався. Наразі, в сучасній трансформації стоматологічної сфери і розвитку конкурентного середовища нікому не прийде в голову відкривати клініки з юристом, який щойно прослухав курс лекцій і не має профільної освіти. Чи, можливо, хтось захоче зробити ремонт і проектування клініки власними силами без залучення будівельників?

Звичайно, власник клініки може самостійно набирати персонал, писати статті для соціальних мереж, займатися оперативними процесами, мотивацією персоналу, виконувати функцію головного лікаря і навіть, за потреби, виконувати роль прибиральниці.

Але:

1. Чи будуть всі ці функції виконані професійно? Чи підуть до лікаря пацієнти, якщо він не має освіти? Чи звернеться хтось до юриста, якщо в нього нема практики?

2. А чи ефективно власник таким чином використовує свій час?

Відповідь одна - потрібно рахувати!!!

Цифри покажуть вам ефективність. По ним можна визначити скільки б заробив власник бізнесу, якби свій час витрачав на стратегічний розвиток, на створення нових проектів, на розвиток бізнесу для масштабування, для пошуку нових шляхів, інвестицій тощо.

Ми маємо унікальну команду професіоналів вузьких спеціалізацій, яких всіх разом ви можете використати для розвитку свого бізнесу!
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult