Dental Spa Consult

Сімейний бізнес: подружжя

Стоматологічний бізнес часто є сімейним, і досить поширеними є тандеми дружини та чоловіка. До прикладу, чоловік займає позицію засновника та головного лікаря, а жінка – забирає на себе адміністративне управління. Або навпаки, дружина є лікарем та ідейним натхненником, а чоловік – інвестор, фінансист тощо.

У такій моделі є і переваги, і підводні камені, тож ділимося:

● Зміцнення стосунків.
Бізнес – як дитина, яку ростили роками. А сумісне планування, шлях до цілей, пошук компромісів, перемоги і падіння, надійне плече поруч і врешті-решт результат – все це об'єднує та підкріплює подружжя. Мінусом тут може стати те, що робочі конфлікти переходять у сімейну площину і навпаки. А тому важливо дуже чітко розмежовувати ці сфери.

● Фінанси. Якщо у компанії працюють члени родини, то і гроші залишаються в родині, адже не потрібно наймати сторонню людину. Зауважте, що за ту посаду, яку обіймає чоловік чи дружина, має нараховуватися окрема зарплата, що відповідає ринку. Мінусом буде неправильний розподіл отриманих коштів, до прикладу, якщо весь грошовий потік потрапляє лише до одного з подружжя, а другий не має вільного доступу до коштів. Це битиме по фінансовій незалежності та буде наріжним каменем конфліктів. Тож розподіляйте і частки власників, і зарплати.

● Спільний час разом. Якщо ідея працювати разом виходить з «ми будемо частіше бачитися» чи «будемо більше часу разом» – викидайте цю ідею. У бізнесі – працюють. Приділяють час та увагу пацієнтам, колегам, підлеглим, контрагентам, підрядникам тощо, а потім вже коханому / коханій, і то не факт. Тож краще заплануйте спільні вихідні та дозвілля, аби справді провести час разом.

Зважайте всі «за» і «проти», і бажаємо міцного бізнесу!

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult