Dental Spa Consult

Сімейний бізнес: за та проти

Сімейний бізнес - комфортна схема побудови справи чи утопічна затія, що веде до краху і клініки, і стосунків в родині? Багатьох починаючих підприємців турбує це питання, тож #DSConsult без уваги його не лишає.

Для вирішення цієї непростої дилеми, пропонуємо розглянути її з двох сторін - подивитись на позитивні та негативні сторони сімейної справи в стоматології. І почнемо з хорошого.

Переваги ведення справи з родичами:

● Тотальна довіра і відданість спільній справі - у важкі для клініки часи вас не залишать на користь більш вигідної пропозиції.

● Спільний сімейний бюджет та прагнення до процвітання клініки.

● Затишна атмосфера в середині клініки.

Недоліки ведення справи з родичами:

● "Свої" люди не завжди професіонали своєї справи, а звільнити їх куди важче, ніж рядового працівника. Доводиться миритись з некомпетентністю на шкоду якості роботи та розвитку клініки.

● Демотиваційний фактор - якщо високі посади вже зайняті родичами та родичами родичів, решті працівників марно сподіватися на кар'єрне зростання, а це не сприяє роботі з ентузіазмом.

● Конкуренція між родичами - часто це нездорові перегони, що перетворюється у відкрите протистояння.

● Відсутня грань між сімейними стосунками та робочими - призводить до перенесення сімейних розбірок в стіни клініки, а робочі моменти отруюють атмосферу в домі. Результат - зруйнована родина та токсична атмосфера в колективі.

Що порадимо?
1. Мати міцний керівний склад, який зможе і керувати клінікою, і цілісність родини берегти.
2. Домовитись про обов'язки та зону відповідальності "на березі" та чітко слідувати їм.
3. Дотримуватись правил "психологічної екології" не лише у справі, а й в стосунках одне з одним.


І, звісно, бути професіоналом справи, в чому ми з радістю вам допоможемо. Телефонуйте в DSConsult: 068-103-99-98 та також долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult