Dental Spa Consult

Розвиток бізнесу: до кого звернутися?

Коли бізнесу потрібна допомога, бустер або прискорювач – керівники та власники логічно вдаються до залучення зовнішніх спеціалістів. Але як визначити, хто і в який момент потрібен?.. Консультант, коуч, тренер, психолог, ментор – часом від кількості нових окремих професій йде голова обертом.

Втім, загалом це схоже на вузьку спеціалізацію в стоматології, коли каналами займається ендодонтист, а з видаленням зуба найкраще впорається хірург.

Оглядово розбираємо, хто є хто:

● Консультант – експерт у певній сфері: маркетинг, менеджмент, фінанси тощо. Може консультувати управлінця у серії зустрічей, або робити щось за нього, заглиблюючись на певний час у роботу організації.

● Тренер (бізнес-тренер) – спеціаліст з навчання дорослих. Основне завдання: допомогти у розвитку та вдосконаленні професійних навичок та умінь (hard skills).

● Коуч – не є тренером, а скоріше каталізатором у розкритті людиною власного потенціалу, ресурсу, сильних сторін, за допомогою яких можна прийти до цілі. Коуч не дає поради, не може директивно обирати план дій, а тільки віддзеркалює важливі моменти, яких ви самі могли не помічати.

● Ментор – є консультантом, наставником, авторитетом, мотиватором - людиною, яка повністю супроводжує на шляху до цілі. Ментор точно знає, що робити, і практично «за руку» веде свого підопічного до мети.

● Психолог – експерт з внутрішнього світу людини, який допомагає впоратися з вигоранням, конфліктами, травмами тощо. Часто саме психологічні проблеми, страхи та упередження керівного складу компанії не дають поглянути ширше та вийти за рамки звичних шаблонів.

Це п'ять основних професій – «хелперів» для керівників та власників бізнесу. І найкращий ефект тоді, коли вони у синергії підсилюють одна одну. Можемо розказати про деякі професії детальніше, а також розповімо, у яких саме сферах Вам буде корисною команда DSConsult. Лишайтесь на зв'язку!

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult