Dental Spa Consult

Реклама в несезон

Несезон. В стоматологіях, як і в інших бізнесах, є спади активності пацієнтів - зазвичай, не лікують зуби на новорічні свята та влітку. І це зрозуміло, адже пацієнти хочуть свята, а не дискомфорту від лікування, до того ж, влітку пацієнти переймаються відпочинком дітей, сім'ї.

Доречі і клініки використовують цей час для відпусток лікарів.

У нас запитують, а чи варто продовжувати рекламу в літній період чи може зачекати до осені?

В маркетингу існує декілька тактик просування в несезон, і ви можете обрати ту, яка підійде саме для вашого бізнесу:

1. Не рекламуватися взагалі. Спад буде і по деяким каналам навіть відкат по певним показникам, наприклад, по соціальним мережам - реакції користувачів - що призведе до зменшення видимості постів у стрічках.

2. Рекламуватися лише в тих каналах, де може бути відкат показників (соціальні мережі) і залишити мінімальні бюджети в інших каналах. Це дозволить залишитися у полі зору потенційних пацієнтів. Спад також буде, але можливо не такий низький, який мав би бути.

3. Продовжувати активності на стандартному рівні. В цьому випадку можливо виграти, бо якщо конкуренти оберуть 1 чи 2 варіант, то ви будете помітнішими в полі зору пацієнтів, спад буде мінімальним, а можливо його не буде взагалі.

4. Запропонувати пацієнтам спеціальні умови лікування на літній період. Звичайно, якщо конкуренти не підуть цим шляхом, ви маєте всі шанси загрузити клініку роботою, тільки враховуйте власні сили, бо відпустити лікарів на відпочинок і запустити акцію - собі ж нашкодити).

Обов'язково слідкуйте за діями конкурентів та обирайте тактику відповідно до їх поведінки. Пам'ятайте, що пацієнти хоч і не планують лікування на літній період, але завжди відгукнуться на привабливі умови, та й гострі випадки ніхто не планує.

Якщо вам потрібна допомога з просуванням - звертайтеся! Телефонуйте: 068-103-99-98
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult