Dental Spa Consult

Не працює реклама?
Причина 1 - невірне рекламне повідомлення

Ми розберемо всі причини і Ви будете знати, як витрачати кошти ефективно.

Причина 1 - незрозуміле рекламне повідомлення.

Ваш потенційний пацієнт не розуміє, що Ви йому хочете повідомити. Рекламне повідомлення має бути простим, чітким і містити лише одну цінність. Не намагайтеся в рекламу додати все, чим займається кліника. Використовуйте прості слова, уникайте професійних термінів, яких не знають пацієнти, розмовляйте з ними "людською мовою".

Обов'язково рекламне повідомлення має містити контактні данні. Пацієнт має легко з Вами зв'язатися і зручним саме для пацієнта способом. В наш час швидкість контакту має надзвичайно важливе значення. Ніхто не буде чекати оператора в он-лайн чаті 5-10 хвилин, дозвонюватися до адміністратора чи чекати на лінії довго. Не зніме слухавку Ваш робітник - зніме слухавку конкурент! А Ви будете думати, що реклама не працює.

Найлегший спосіб перевірити рекламне повідомлення - показати його знайомим і без будь-яких пояснень запитайте, що вони зрозуміли. Якщо вони відповідають швидко і саме те, що Ви хотіли сказати рекламою - повідомлення зрозуміле.

Швидкість реакції власних контактних даних перевіряйте самі - телефонуйте в клінику з невідомих номерів, пишіть в он-лайн чати на сайті, або в месенджери. Ви можете втрачати до 20% пацієнтів через повільну комунікацію!

Хочете перевірити Вашу рекламу та швидкість реакції співробітників? Пишіть нам - допоможемо!
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult