Dental Spa Consult

Ребрендинг: навіщо?

Ребрендинг – коли та навіщо потрібен?

Зобов'язані відзначити, що «ребрендинг» - це комплексна (!) зміна бренду, його ідеології, позиціонування, стратегії, цінностей тощо, яка у т.ч. згодом відображається в атрибутах. Змінити логотип на новіший або замовити форму іншого кольору - НЕ ребрендинг, а точкове оновлення існуючого бренду (рестайлінг).

Ребрендинг – доволі затратна та ризикована міра, бо при неправильній перебудові можна втратити не лише вкладені кошти, а й частину лояльної аудиторії, і не набути при цьому нової. Тому радимо ретельно зважити, чи доцільно вдаватися саме до такого підходу.

Тож коли може знадобитися ребрендинг?

● Кардинальні зміни структури та перехід на новий рівень. Якщо структурно компанія дуже змінюється, - ребрендинг стане логічним продовженням цього. Наприклад, при масштабуванні та створенні мережі стоматологій, об'єднання чи поглинання компаній.

● Зміна сегменту. Якщо ви стрімко змінюєте цінову політику (стрибаєте з середнього у VIP чи навпаки), переорієнтуєтеся на іншу аудиторію – ребрендинг підкаже пацієнтам, що ви змінили курс.

● Зміна власника та внутрішньої політики. Як правило, якщо змінюється власник – змінюється і компанія. Тоді є сенс з допомогою ребрендингу заявити, що це вже інша стоматологія – з іншими цінностями, порядками, командою тощо.

● Повне обнулення бренду. Якщо компанія довгий час не може виплутатися з репутаційної кризи, підприємство стабільно збиткове, бо не йдуть ні лікуватися, ні працювати, - однією з мір може стати ребрендинг. Але і це не завжди допомагає, тож зважайте.

В інших випадках, якщо ви хочете просто оновити стиль, додати сучасності та трендів – це можна робити, але залишатися при цьому впізнаваними для пацієнтів, аби вони розуміли, що це саме ви - та сама компанія, тільки покращена.

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult