Dental Spa Consult

Про синергію з маркетологом

Як часто ви контактуєте з вашим маркетологом? Які завдання він зараз реалізовує? Який регламент узгодження та виконання цих завдань?

Коли стоматологія наймає маркетолога, чомусь часто вважається так, що достатньо заплатити гроші і сказати "веди нам сторінку в інстаграмі" або "розроби нам маркетинг-стратегію". Маркетолог чи SMM-спеціаліст далі сам знає що робити і можна не торкатися цього процесу. Але в реальності так не працює.

Розбираємось, де помилка, і що змінити:

● Будь-який ваш найманий співробітник (у т.ч. і маркетолог) покликаний реалізувати стратегію саме вашої компанії. Тому дуже небезпечно лишати йому простір для творчості без попереднього пояснення вашої місії, цілей та цінностей, відмінностей компанії на ринку та запланованих ключових стратегічних кроків.

● Кожному співробітнику потрібно постійно транслювати цінності компанії, розкривати деталі, на яких необхідно робити акцент при просуванні чи стратегічному плануванні, які ключові направлення підсвітити та яку цільову аудиторію охопити.

● Співробітники, які працюють віддалено, не бачать і не знають, що саме відбувається в клініці. Яка атмосфера, які ситуації, які цікаві моменти. Тому, аби доносити та підкреслювати унікальність саме вашої клініки пацієнтам, у маркетинг-спеціаліста має бути максимум інформації про вас: ідеї для постів, фото робочого процесу, епізоди з життя клініки тощо.

Важливо пам'ятати, що будь-який підрядник виконує свою роботу не для себе, а для вашої компанії. Тому залишати його сам на сам із завданням можна звичайно, але результат буде відповідний. Це будуть повторювані пости, картинки з інтернету які вже бачив кожен другий, тексти, взяті з інших клінік. Як наслідок – ваша впевненість у тому, що маркетинг – це дорого і неефективно. Але лише при синергії роботи та щоденній залученості обох сторін можна отримати найкращий результат.

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business

НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult