Dental Spa Consult

Про сервіс

Що таке сервіс?

Здавалося б, немає банальнішого питання, адже про сервіс зараз говорить кожен перший. Рівень сервісу все більше стає вирішальним фактором для існування та розвитку будь-якої компанії, на ньому постійно акцентують увагу, тож інколи дещо вже захитує від самого слова.

Але чому тоді при всій увазі до сервісу – він не вбудовується як повноцінний механізм та продовжує свій шлях у вкоріненій думці «клієнт завжди правий»?

Сьогодні пропонуємо дещо змінити та доповнити ракурс:

● Сервіс = вгадати потребу клієнта ще до того, як він сам її усвідомить. І надати вирішення. Серед асистентів існує напівжартівлива байка про те, що найвищий рівень асистування – подати лікарю необхідне ще до того, як він про те подумає. І у цьому асистенти абсолютно праві і розуміють, як працює сервіс.

● Сервіс = передбачити усі можливі ситуації до їх виникнення. Створити такі умови, у яких жодна скарга не стане можливою. Сервісне нагадування пацієнтам про прийом = не тільки турбота про пацієнта, а й виключення непорозумінь через запізнення та переплутані прийоми.

● Сервіс = зробити на дрібку більше, ніж того очікують.
Не просто записати первинного пацієнта, а й надіслати йому у повідомленні деталі запису та локацію клініки на карті. Не просто перерахувати стоматологічні проблеми на консультації, а й скласти детальний план лікування з етапами 1-2-3... та розшифровкою: скільки часу потрібно, як можна розбивати платежі, до кого звертатися по ходу лікування тощо.

Ми радимо впроваджувати подібні філософії сервісу як для пацієнтів, так і для співробітників, працювати як на зовнішній імідж, так і пропрацьовувати корпоративну культуру всередині компанії, створюючи свою унікальну сервісну карту.

Робимо успішний бізнес разом!

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult