Dental Spa Consult

Про привітання співробітників

Чи вітаєте ви співробітників з днем народження від імені компанії?

А чи потрібно?

Одразу зазначимо, що з точки зору мотивації співробітника, підвищення його лояльності, зміцнення корпоративної культури – вітати потрібно. Але як? Кілька додаткових купюр? Нецікаво, банально, очікувано, та ще й "могли б і більше подарувати (с)". Долучати інших співробітників? – Точно ні, вітання має бути саме від компанії, це принципова різниця.

Аби урізноманітнити та більше індивідуалізувати привітання, даємо кілька ідей, зберігайте собі:

● Матеріальні подарунки.
Потішити співробітника можна, дізнавшись заздалегідь його віш-лист (від слова wish – бажання). Можливо йому на радість буде набір записників або ваза для квітів, чи щось ще. Однак будьте обережні з дотриманням балансу "індивідуальний підхід"-"особисті межі", дізнавайтесь про "замовлення" заздалегідь.

● Розважальні подарунки.
Універсально, емоційно, цікаво: похід в спа, сеанс масажу, політ на повітряній кулі, вечірка в барі на кілька осіб (нехай тільки обмеження послаблять), квитки на футбол чи концерт та багато іншого.

● Корисні подарунки. Це вже найвищий рівень, коли ви даруєте співробітнику щось таке, у чому він потім буде корисний компанії. Малі аксесуари на кшталт ендо-кільця, відвідування виставки чи оплата курсів – позитивно сприймаються співробітником, і підвищують надалі його ефективність на робочому місці. Стратегія win-win у ділі.

Тел.: 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult