Dental Spa Consult

Про комунікацію зі співробітниками

Працюючи з колективами, важливо регулярно і вчасно доносити до співробітників нову інформацію про зміни / вектор руху компанії (як мінімум), а також вибудовувати HR-бренд, корпоративну культуру та команду, об'єднуючи людей навколо чогось спільного (як максимум).

Як це відбувається в реальному житті, та що радимо ми?


● «Усім і так усе зрозуміло». Розповсюджена фраза, якою користуються керівники / власники, що не мають часу на розмови з кожним, спілкуються тільки з «наближеними» або тими, кого встигли схопити на зміні. Інформація розповсюджується між працівниками шляхом кулуарних розмов, пліток та лотерейного «тут дочув, там не дочув та додумав». Співробітники отримують спотворені дані, що породжує хибні уявлення про керівництво та бренд в цілому.

● Розмови тет-а-тет. Прекрасний інструмент для коуч-бесіди, але не для регулярного ознайомлення зі змінами в компанії. Через нестачу досвіду, страх публічних виступів, присутність неформального лідера тощо, керівники обирають даний спосіб комунікацій та несуть колосальні втрати часу на багаторазове повторення однієї і тієї ж інформації.

● Часткові збори. Найпоширеніша помилка – вважати, що в компанії є регулярні збори, проводячи їх при цьому тільки для лікарів. З одного боку, - краще, ніж нічого. Об'єднується лікарська команда, обговорюються клінічні випадки тощо. Одночасно з цим – асистенти та адміністратори відірвані від загальної повістки компанії, що вносить розлад як у взаємодію підрозділів, так і у роботу з пацієнтами.

● Загальні збори.
Найкращий інструмент для усунення дратуючих факторів у роботі, підсилення команди, мотивації співробітників, створення класних ідей та багато іншого. Перевірено багаторічною практикою! Головне – регулярність та чіткий план проведення.

Є питання? Звертайтесь!

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult