Dental Spa Consult

Про делегування

Хочеш якісно щось зробити – зроби це сам!

Через цю фразу "погорів" не один бізнес, бо зробити все одночасно і якісно одній людині фізично неможливо. Коли компанія невелика, звісно, більшість процесів може замикати на собі власник: бути водночас і головним лікарем, і керуючим, встигати все через невеликі обсяги робіт. Однак згодом компанія зростає, і важливо не впустити момент, коли власник має почати делегувати частину свого функціоналу.

Часто власники бояться це робити, бо:

● Краще зроблю сам.

● Не можу довіритись чужій людині.

● Не упевнений у компетенціях іншої людини.

● Не знаю як контролювати.

● Боюсь разом з делегуванням віддати і свій авторитет тощо.


Насправді ж делегування є життєво необхідним для здорового функціонування та зростання компанії. Якщо власник надто завантажений щоденними операційними процесами, постійно "гасить пожежі" та не має часу роззирнутися навколо, стратегічно поглянути "згори" на стан справ, - це призводить до хаосу всередині.

Власник швидко "вигорає", втрачає концентрацію та увагу. Співробітники при цьому поступово втрачають мотивацію, бо не залучені до життя компанії. Сильні проактивні люди у таких випадках можуть навіть піти. Врешті решт, дохідність компанії просто падає на рівному місці. Все це говорить про необхідність власнику коректно делегувати певні процеси своїм співробітникам: щоб розвантажити себе та правильно "застосувати" свій персонал.

Як делегувати?

● Визначте, який конкретно процес необхідно делегувати.

● Оберіть співробітника, кому делегувати.

● Поясніть співробітнику мету, завдання та терміни, як і що потрібно виконувати. Якого результату ви прагнете від виконання.

● Контролювати виконання.


У делегуванні велика сила, тож радимо власникам і топ-керівникам детально переглянути свій функціонал! І якщо що – звертайтесь, допоможемо!

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult