Dental Spa Consult

Показники системного бізнесу: повернення пацієнтів

Давно відомий факт: залучення первинного пацієнта обходиться клініці чи не в сім разів дорожче, ніж робота з наявною базою. Акції, рекламні кампанії, знижки на первинну консультацію - чи мають сенс всі ці старання, якщо пацієнт приходить на консультацію і більше не повертається?

В той час як розуміння відсотку повернення пацієнтів дозволяє побачити:
● оцінку якості первинної консультації пацієнта;
● якість сервісу клініки;
● ваші переваги перед конкурентами;
● бар'єри, що блокують бажання пацієнта прийти до вас вдруге.


Щоб визначити кожен зі згаданих моментів, радимо проаналізувати відсоток повернення пацієнтів за двома напрямками:

1. Загальний показник повернення по клініці. Якщо 80% ваших пацієнтів повертається - вітаємо, здається, ви рухаєтесь в правильному напрямку і людей все влаштовує. Якщо ж відсоток нижчий - радимо переглянути цінову політику, рівень обслуговування та, власне, потреби вашої цільової аудиторії. Можливо ви просто орієнтуєтесь не на той соціальний сегмент.

2. Показник повернення по кожному спеціалісту в залежності від його спеціалізації. Приміром, відсоток повернення пацієнтів до лікаря-хірурга не має нічого спільного з показником лікаря-ортодонта. Проте, майстерність хірурга можна оцінити, якщо пацієнт після видалення зуба повертається за подальшим лікуванням / імплантацією, тощо.

В команді DSConsult переконанні: незалежно від статусу, рівня впізнаваності бренду стоматології, її доходу та зручної локації - кожна клініка, що воліє системності і росту бізнесу, має відслідковувати та коригувати відсоток повернення пацієнтів. І це необхідно робити на регулярній основі, взявши певний проміжок часу (місяць / півроку / рік).

Допомогти виявити відсоток повернення пацієнтів та підвищити його? Телефонуйте просто зараз: 068-103-99-98 і долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult