Dental Spa Consult

Показники системного бізнесу: первинна консультація

Утримати наявного пацієнта значно дешевше, ніж знайти нового. Проте, обережно, більшість пацієнтів "зливаються" саме на етапі первинної консультації. Саме звідси починається встановлення конекту з потенційним клієнтом та мотивація прийти на лікування. Змарнуєте цей шанс - втратите пацієнта. Підійдете до первинної консультації системно - отримаєте лояльного клієнта та прибуток.

Отже, як правильно побудувати первинну консультацію, щоб відбулась і повторна та як перетворити це на закономірність? Тримайте поради від команди #DSConcsult - гуру системного бізнесу.

1. Прописана структура консультації. Що саме має оглянути стоматолог, скільки часу йому відведено на бесіду, наскільки глибокою має бути консультація, в якому вигляді пацієнт отримує висновок - пропишіть все! Буквально від слів звернення до покрокового плану дій.

2. Чіткість виконання. Поясність лікарям, що регламентовані стандарти консультації - не формальна забаганка керівного складу, а інструкція до обов'язкового виконання. При цьому важливо пам'ятати, що стоматолог - це в першу чергу людина до якої звернулись по допомогу. Людяність, відкритість, чесність ще ніхто не відміняв.

3. Перевірка виконання стандартів первинної інструкції, інтеграція з системою KPI. Якому лікарю вдається краще комунікувати з пацієнтом, чи здатен той чи інший фахівець скласти гарне враження про клініку, продаючи її - відповіді на ці та інші питання знаходяться саме на етапі контролю виконання інструкції.

Первинна консультація - відмінний механізм для утримання пацієнтів. Поставте себе на їх місце та пропишіть стандарти максимально деталізовано. Так, як би задовольнило вас під час першого знайомства зі стоматологом.

Телефонуйте в DSConsult: 068-103-99-98 та також долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo. Ми допоможемо сформулювати стратегію та стандарт первинної консультації.
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult