Dental Spa Consult

Операційний менеджер: так чи ні?

Операційний менеджер (директор, керуючий) – це та людина, яка регулярно і безперебійно перебуває у щоденному житті клініки. Вирішує нагальні питання, відповідає за роботу підрозділів, проактивно доводить до власника ключові новини, аналітику та пропозиції. Є захисником бренду, амбасадором корпоративної культури та імені клініки як для команди, так і для пацієнтів.

Проте часом ми чуємо від власників, що найм такої людини – це задорого і невиправдано.

● Перш за все, це залежить від розміру компанії, фінансової моделі та Ваших майбутніх планів. Якщо маєте викривлену фінмодель та завищений фонд оплати праці – спочатку потрібно це вирівнювати. Якщо у клініці 2 кабінети, де працює троє друзів на взаємних домовленостях – вам допоможуть асистенти чи адміністратор. А от якщо у вас від 3-х кабінетів / найманий персонал / плани розвитку, масштабування тощо – операційний менеджер потрібен обов'язково.

● І друге – залежить від рівня спеціаліста. Тут, на щастя, розбіг на ринку дуууже великий, і можна збалансувати «ціна / якість» під власні потреби. Перевірено.

І стосовно виправданості:

● У нашій практиці – якісна робота операційного менеджера завжди вигідна компанії. Оптимізуються загальні витрати клініки, припиняється плинність персоналу, зменшується кількість помилок, зростає прибуток та пацієнтопотік, покращується маркетингова робота та багато іншого. На аудитах клінік ми одразу можемо сказати, чи є в клініці керуючий та наскільки він ефективний.

● Керуючий для власника – як асистент для стоматолога. Можна і без нього працювати, але з ним – краще:)

● Ну і третє. Скільки коштує Ваш час як власника? Той час, що звільниться завдяки помічнику, Ви завжди можете присвятити більш ціннісному – від проекта нової клініки до вільного дня з дітьми.
Залишились питання? Звертайтесь, ми завжди поруч!

☎ 068 103-99-98

Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult