Наша команда - DSConsult

Олена Гончаренко

Партнер DSConsult, експерт зі систематизації бізнес-процесів та HR
Беру участь в розробці HR бізнес-процесів і систематизації HR процесів для клієнтів DSConsult.

Консультую з питань управління персоналом, формування команди та рекрутингу, процесу найму персоналу. Веду пошук персоналу на ТОПові позиції в стоматологічні клініки і допомагаю власникам клінік проводити фінальні співбесіди з кандидатами на ключові посади.

● Освіта - менеджер-економіст медичної організації.

● Численне бізнес-навчання. Навчання в галузі HR проходжу на щорічній основі, щоб завжди відповідати сучасним трендам у професійній сфері.

● З 2003 року працювала в якості HR; більше 15 років досвіду в якості директора з персоналу в кращих компаніях сфери послуг і не тільки (зі штатом від 40 до 4000 осіб).

Досвід роботи в таких сферах бізнесу: видавничий бізнес, рекреаційний бізнес, фітнес і б'юті-послуги, девелопмент, ресторанний бізнес, стоматологічний бізнес і т.п. Це такі компанії як Bulldozer group, Taryan group, Tsarky city resort, GastroFamily, мережа кінотеатрів "Лінія кіно", кінотеатр "Україна" та інші.
Завжди і у всіх компаніях, де б я не працювала, я починала свою діяльність з систематизації своєї роботи, систематизації роботи свого відділу чи департаменту. Далі систематизувала, описувала і впроваджувала спільні бізнес-процеси для всієї компанії.

За роки своєї роботи (з 2003 року по сьогодні) я бачила як змінювалася сфера управління персоналом. Брала участь в гігантських трансформаціях бізнесів... На моїх очах компанії глобально масштабувалися і ставали лідерами ринку, а деякі "йшли на дно" через неправильне управління, неправильних людей "біля керма" і втрату репутації. Мій професійний досвід наповнений великою кількістю кейсів.

Я спікер по темі HR та з ефективного управління персоналом з 2018 року. З 2020 року - спікер на Курсі "Управління стоматологією" компанії DSC.

Мені пощастило зсередини спостерігати як трансформувався бізнес в сфері послуг з 2005 року по сьогоднішній день. Для мене це самий показовий кейс в моєму бекграунді. Де бізнес був тоді, в далекому 2005, як він систематизувався і ставав фундаментальним, з якими проблемами стикався і які перемоги він святкував. На жаль, управління бізнесом в деяких стоматологічних клініках залишилося на рівні 2000-х років. Зараз стоматологічний бізнес набиває ті ж шишки, які набивали багато компаній в сфері послуг 10-15 років тому. Не всі стоматологічні клініки зможуть витримати конкуренцію, тому що системні компанії наступають.

Я маю кілька улюблених фраз, які є для мене і девізом, і принципами в роботі:

1. "Немає нерозв'язних проблем, є неприємні рішення". Яку ж величезну кількість разів мені говорили: "Це неможливо впровадити! Це не спрацює! Наша компанія працює 10 років, персонал не прийме змін!" Я належу до тієї категорії керівників, які бачать бізнес цілком, і цілі бізнесу для мене важливіші, ніж думка й бажання одного індивідуума, якому ліньки змінюватися, не цікаво зростати, і його особисті цілі не збігаються з цілями компанії.

2. "Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове", через те що не можна один раз налагодити якийсь процес в компанії, і вважати, що це "назавжди". Оскільки "немає межі досконалості" і "все тече, все змінюється". Змінюються тренди, змінюються люди, змінюються технології. Компанії завжди повинні приймати і застосовувати зовнішні зміни, щоб бути "в потоці".

3. "Рано чи пізно все стане зрозуміло, все стане на свої місця і вишикується в єдину красиву схему, як мереживо. Стане зрозуміло, навіщо все було потрібно, тому що все буде правильно". Ця фраза Аліси якнайкраще описує те, що будь-яка Система складається з елементів, фрагментів, але для тих, хто не бачить систему "зверху" вони здаються хаотичними і незрозумілими. Але потім, коли всі частини з'єднуються в єдине ціле, ми отримуємо красиве мереживо і Систему ефективних взаємопов'язаних процесів.

Я мрію, щоб кожна стоматологічна клініка і весь стоматологічний бізнес України з кожним роком ставав більш системним, масштабнішим, якіснішим, сервіснішим. У нас для цього є все, в першу чергу - першокласні лікарі! Потрібно зміцнити менеджмент і маркетинг!
Замовити безкоштовну консультацію
Вкажіть свої контактні дані для зв'язку:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult
Бажаєте дізнатися вартість послуги?
Будь-ласка, вкажіть свої дані для запиту:
Оберіть послугу зі списку:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності