Dental Spa Consult

Незадоволений пацієнт. Наслідки

В кожному бізнесі рано чи пізно трапляються ситуації, коли пацієнт чимось незадоволений. І тут головне – як з таким пацієнтом працювати. Якщо не чути пацієнта, не йти з ним на діалог, недобросовісно вчиняти – він залюбки створить вам додаткові проблеми.

Що може зробити невдоволений пацієнт:

● Судові позови. В Україні ще мало розповсюджена практика судів, однак принциповий пацієнт створить вам купу незручностей: судові засідання, час, кошти, залучення юристів, розголос та вплив на репутацію, навіть якщо справу ви і згодом виграєте. А як ще й не виграєте?..

● Відгуки. Розлючений пацієнт пише всюди, де тільки може. Долучає друзів, застосовує додаткові аккаунти. З такою навалою відгуків якось потрібно справлятися – відповідати, намагатися довести платформі, що вони накручені тощо. Коли рейтинг у Google обвалюється з 5 до 2 зірок – це справді дуже прикро, і інколи відновити його вже практично неможливо.

● Інформаційні атаки. У вас може постійно дзвонити телефон, можуть сипатися онлайн-заявки, повідомлення - постійний спам заважатиме реальним пацієнтам зв'язатися з клінікою, а ви не встигатимете все обробляти. Або ж телефон клініки "випадково" з'явиться на сайті оголошень, і хто зна, з яким текстом.

● Скарги на рекламні оголошення, сайт, сторінки клініки в соцмережах. Як наслідок – заблокований рекламний кабінет у Фейбуці, видалення соцмережею ваших сторінок, заблокований сайт тощо. І тоді доведеться переробляти: заново робити сайт, заводити соцмережі.

● Скарги до державних органів.
Перевірка МОЗ, податкова, Держпродспоживслужба – отримавши скаргу, можуть прийти до клінік позапланово, навіть у періоди мораторію. Штрафи, перевірки та спілкування з нашими держслужбовцями - те ще "задоволення".

Слухайте ваших пацієнтів і переходьте у конструктив. Це завжди краще, аніж воювати з клієнтом.

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult