Dental Spa Consult

Навчання адміністратора: ТОП-3 поради для його ефективності

Навчання адміністративного персоналу - невід'ємна рушійна сила прогресу та росту клініки. Та правда в тому, що в сфері стоматології, навіть таке, здавалось би, просте питання, як підвищення кваліфікації працівників, має ряд підводних каменів.

По-перше, в клініці не завжди є умови для втілення набутих знань. По-друге, не кожен эксперт, хто себе таким вважає, або ж експерт, але без "стоматологічного" досвіду. #DSConsult підготував ТОП-3 поради з практики, які допоможуть уникнути кількість цих "не" і витрати кошти на освіту адміністраторів з користю для клініки.

Ціль. Перш ніж обирати навчальну програму чи тренінг для працівника, запитайте себе: для чого це клініці? Визначте чітку ціль для клініки і підлеглого і вже від цього відштовхуйтесь при виборі теми курсу. Навчання заради навчання - це марна витрата коштів.

Особистість тренера. Сьогодні чи не кожен другий вважає себе експертом просто переглянувши відео-курс на Youtube. Проте для ефективності навчання вашого працівника потрібен не копіпастер, а реальний фахівець. Практик, а не теоретик. Ретельно вивчіть професійну біографію спікерів, перш ніж сплачувати квиток. Ідеальний варіант, коли тренер сам працював в тому, чого навчає. Це як стоматолог із поганими зубами - правда, дивно?

Програма. Яскравий заголовок - ще не гарантія такого ж феєричного змісту. Знайдіть час на знайомство з програмою заходу. Це дасть розуміння - чи використає працівник в подальшому отримані знання в умовах вашої клініки, чи зможете ви перевірити результат їх втілення та що саме варто буде вимагати від адміністратора на навчання якого витрачені ваші кошти.

У бізнесі, як на війні - кожен крок має бути зваженим. Телефонуйте в DSConsult: 068-103-99-98 і ми допоможемо прийняти правильне рішення на будь-якому етапі розвитку вашої клініки.

А також долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo - тут живе спілкування та обговорення актуальних питань галузі.
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult