Dental Spa Consult

Нативна реклама

Нативна реклама (native – природний) – це такий вид реклами, що «зашивається» у контекст інтересів та потреб аудиторії. Простіше кажучи, це реклама, що не сприймається як реклама. Це пізнавальний, експертний, розважальний та інший контент, де лише мимохідь може згадуватися бренд, і абсолютно немає закликів до купівлі.

Чим корисна така реклама?

● Більше цікавості та попиту від пацієнтів.
Люди втомилися від прямої реклами, у них все більше розвивається «банерна сліпота» (відторгнення уваги від рекламних подач). А корисний, цікавий, експертний контент – це те, що люди читають. «Як привчити дитину чистити зуби», «чи потрібно видаляти зуби мудрості», «від чого стираються зуби» тощо – класні теми, якими можна наповнювати свої соцмережі або давати статті на інших платформах.

● Формування іміджу експертності. Відповіді на питання, корисні поради та інший експертний контент від лікарів створює образ професійної та надійної компанії і допомагає вирізнитися серед конкурентних клінік.

● Довіра до бренду. Замість нав'язливої навали рекламних дописів ви даєте інформацію, користь, цікаві повідомлення. Це викликає більше довіри у пацієнтів, аніж «купіть нас негайно». А якщо ви регулярно ведете соцмережі чи блог на сайті – це показує, що ви живі та близькі до людей, і це краще, аніж останній пост чи оновлення від «три роки тому».

Звісно, нативна реклама не виключає інших методів просування. Нативна реклама не створить вам продажі тут і зараз, не забезпечить первинними пацієнтами тощо. Може, але це не першочергова задача. Головний фокус такої реклами – репутація та формування довіри.

Робимо успішний бізнес разом!

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult