Dental Spa Consult

Маркетингова аналітика - шлях до ефективних бюджетів

Багатотомні звіти, нудне чтиво з тонною незрозумілих цифр та таблиць… Якщо ви думаєте, що маркетингова аналітика виглядає так - ви не помиляєтесь. Проте не поспішайте лякатись - якщо почати з простих зрозумілих кроків і планомірно йти до наміченої цілі - аналітика дасть відповіді на конкретні запити в бізнесі та стане ефективним інструментом для оптимізації рекламних бюджетів.

Все починається з цілей. Аналітика в маркетингу не виключення. І мова не про налаштування Google Analytics. Тут про системний підхід. Про визначення ключових показників ефективності та зв'язків між ними.

Що дає маркетингова аналітика?

● Чіткі відповіді на конкретні питання по просуванню бізнесу.

● Допомогу в пошуку правильних рішень, спираючись на актуальні дані.

● Оптимізацію всіх маркетингових процесів, зокрема ефективність бюджетів.


Давайте на прикладі: Олена Михайлівна відкрила стоматологію в престижному районі Києва. Велика конкуренція змушує її періодично влаштовувати рекламні активності. Та новоспечена власниця клініки не витрачатиме рекламні кошти марно. Вона вирішує проаналізувати ефективність рекламних кампаній, тестуючи два банери.

Перший Олена Михайлівна робить власноруч за допомогою трендових додатків. Другий - купує за "недешево" у модного дизайнера. За тиждень вже є грунт для роздумів: звичайний банер збирає 30 дзвінків та 9 записів, наворочений - 40 дзвінків та 15 записів. Здавалось би, вибір банеру очевидний, але є одне "але"… якщо розумітись на аналітиці та піти трохи глибше - на поверхню можуть зійти ряд нюансів.

Середній чек клієнтів дорогого банеру може бути нижчим за інший, в довготривалій перспективі пацієнти зі звичайного банеру прийдуть вдруге, тощо. Звідси висновок: аналізувати треба глибше, дивитись ширше, використовувати експертні навички.

Телефонуйте в DSConsult: 068-103-99-98 та долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult