Dental Spa Consult

Маркетинг-модель: 4P

Вибір маркетингової моделі – ключове стратегічне рішення для компанії. Сьогодні говоримо про одну з класичних концепцій – 4Р (4пі) або 4 головних елементи просування продукту.

1. Product (продукт) – це те, заради чого відкривалася компанія. Продавати пломби або здоров'я у вигляді комплексного підходу та тотальних планів лікування – це різні продукти і різні підходи до подальших пунктів. Вони можуть існувати одночасно, але ключовим має бути щось одне.

2. Price (ціна) – при формуванні ціни слід враховувати не тільки витрати та бажаний прибуток, але й орієнтуватися на ціни конкурентів в обраному сегменті, можливість "розтяжки" ціни, програми лояльності чи акції.

3. Place (місце продажів) – означає доступність вашого продукту для ЦА. Один великий центр, власна мережа чи франшиза стоматології? У спальному районі чи в центрі міста? КТ в клініці чи у партнерів? Продумайте все заздалегідь, аби визначити, чи є бар'єри між вами та потенційними пацієнтами.

4. Promotion (просування) – усе, що стосується завойовування уваги саме до вашого бренду. Портрет цільової аудиторії, канали просування, рекламні кампанії тощо.

Згодом концепція 4Р розширилася до 7Р, куди увійшли ще:

5. People (люди) – ті, хто може вплинути на думку пацієнта про вас: співробітники компанії, колишні пацієнти, колишні працівники, постачальники тощо.

6. Process (процес) – які етапи взаємодії пацієнта з клінікою?
Вони всі мають бути комфортними, наскільки це можливо в стоматології.

7. Physical evidence (фізичне оточення) – дизайн приміщення, запах в клініці, зовнішній вигляд персоналу тощо. Правильно сформоване оточення для пацієнта працює на його лояльність до клініки.

Звісно, це не єдина концепція, адже існують альтернативні 9Р, 12Р, 4С та багато інших. Обирайте свою, і якщо цікаво – розкажемо більше!

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult