Dental Spa Consult

Критерії успішності франшизи

Досліджуючи відомі світові франшизи, наша команда дійшла висновку, що успіх франшизи завжди містить в собі дві ключові складові:

1. БРЕНД

Впізнаваність Вашого бренду – це те, за що будуть готові платити. Невідомий бренд нікому не потрібен, а от той, про який багато хто знає, з гарною репутацією та змістом, - одразу додасть кілька "нулів" до прайсу франшизи. Відомий бренд вигідніше купувати, адже його не потрібно розкручувати, окупність франшизи швидша, та й ризиків менше. Не кажучи вже про певну статусність того чи іншого "імені".

Порівняйте нікому не відому мережу швидкого харчування "Хто це?" із брендом "Макдональдс". Чия франшиза буде привабливішою, дорожчою, та стане краще продаватися?... Відповідь очевидна:)
Але що ще ховається за брендом "Макдональдсу", наприклад? Насправді, всі розуміють, що ця компанія – системна. Чітка, злагоджена, ефективна та перевірена часом. Тож другим фактором є:

2. СИСТЕМА

Цінність системного бізнесу полягає в тому, що всі процеси чітко визначені, збалансовані та прозорі. Як для клієнтів компанії, так і для потенційних покупців франшизи. Чіткий, системний бізнес – це "забіг на довгу дистанцію", це результат кропіткої роботи зі стійкого налагодження усіх процесів, і як наслідок – надійність, ефективність, оптимізований прибуток та фінансова модель в цілому.

Менше ризиків, більша прогнозованість. Менше невизначеності, більше чіткості, та навіть певного "автопілоту", коли система працює певний час лише за рахунок налагоджених внутрішніх процесів. Тож і коштують такі системні франшизи дорожче, аніж ті, над якими ще потрібно "почаклувати" та довести до очікуваного результату.

Тож якщо Ви плануєте масштабуватися та задумуєтесь про франшизу – перевірте себе на ці два показники. І якщо потрібна допомога чи просто порада однодумців – телефонуйте в DSConsult 068-103-99-98

Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult