Dental Spa Consult

Корпоративна культура: переваги та недоліки

Окреслимо головні переваги та недоліки існування сильної корпоративної культури в компанії.

Головними перевагами є:


1. Єдиний підхід у роботі та управлінні компанією гарантує якісне виконання роботи. Наприклад, якість сервісу для пацієнта буде однакова як на ресепшені, так і в кабінеті лікаря, якщо вся команда працює за однаковими цінностями та правилами.

2. Будь-які зміни у системі роботи чи управління не страшні для команд з розвинутою корпоративною культурою. Як правило, в таких компаніях команда являє собою одне ціле.

3. Кожен співробітник розуміє свою приналежність, цінність та потрібність команді. Це мотивує робити свою роботу краще, та сприяє довготривалій співпраці.

Однак, поряд із сильними сторонами, маємо і певні недоліки, які слід обов'язково враховувати організаціям із сильною корпоративною культурою:

Якщо хтось із співробітників не приймає, не погоджується з існуючими правилами, він може свідомо порушувати прийняті норми (підбурюючи тим самим колег) або навіть звільнитися.

На етапі підбору нових співробітників, під час співбесіди, не завжди можна виявити, наскільки кандидат "впишеться" до вашої корпоративної культури, та чи буде розділяти цінності компанії. Ключові моменти вашої корпоративної культури обов'язково слід проговорювати на співбесіді, аби одразу узгодити їх чи розійтися.

Пам'ятайте: будь-яка корпоративна культура задається та підтримується у першу чергу власником та головними керівниками компанії. Без підкріплення прикладом та реальними справами – встановлені правила будуть викликати негатив з боку колективу.

Незважаючи на певні "слабкі місця", корпоративна культура є потужним інструментом управління, а тому ми однозначно радимо її розвивати.

Телефонуйте, якщо що: 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult