Dental Spa Consult

Корабель, у якого два капітани - тоне!

Власник бізнесу запрошує на роботу найманого директора стоматологічної клініки (напевно, професіонала, з високою зарплатою), перед яким ставляться амбітні плани, глобальні стратегічні завдання, високі планові показники.

Але Власник, за старою звичкою або серйозно побоюючись за свій бізнес (що закономірно), детально розповідає новоспеченому директорові, що і як робити, щомиті його контролює, сам активно включається в операційне управління, самостійно роздає вказівки лінійним співробітникам без відома директора.

До чого це призводить?

Це призводить до хаосу і безладу в лавах персоналу, звільнення 5-го за рахунком директора, якого не сприймають підлеглі, нерозуміння в команді, чиї ж розпорядження виконувати, додаткових витрат на пошук і заробітну плату чергового директора, роль якого так і не визначена.

Чи стикалися, правда?! Причини зрозумілі?!

Власник бізнесу - це ідейний натхненник і головний креативщик, але не завжди системний управлінець.

Корабель, у якого два капітани тоне - народна мудрість. Біля керма повинен бути тільки один капітан.

Як власнику бізнесу відпустити "ручне управління", навчитися довіряти директору, при цьому завжди тримати "руку на пульсі" і не боятися зміни ключових співробітників (директора, головного лікаря)?

Основні кроки:

● Формування організаційної структури клініки.

● Чіткий розподіл функцій і сфер впливу власника і найманого директора.

● Формування фінансової моделі клініки, в рамках якої повинен працювати найманий директор.

● Стандартизація та опис всіх бізнес-процесів (і Вам не страшне звільнення будь-кого зі співробітників, навіть ключового).

● Навчання команди працювати відповідно до стандартів.

● Виявлення "точок контролю" і формування системи контролю за даними точкам (чек-листи, таємний відвідувач, фото-звіти, облікова програма, система звітів і терміни подачі їх власнику бізнесу і т.д.).


Ці кроки допоможуть власникові завжди бути в курсі, знати, що відбувається в клініці, при цьому не потопати в операційних питаннях і контролювати все на відстані.
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult