Dental Spa Consult

Коли шукати персонал?

Коли ви починаєте шукати персонал до стоматології? Чи ефективний цей шлях? Розбираємось:

● Коли хтось звільняється. Ситуація: співробітник приносить заяву на звільнення, ви погоджуєте і як ракета 2 тижні шукаєте нового працівника. Або домовляєтеся, хто перекриє вакансію – колеги візьмуть додаткові зміни, чи трохи затримається той, хто звільняється. Бувало? Це може негативно впливати на HR-бренд, особливо якщо ви швидко не знаходите заміну. "Тєкучка" ніколи не була вигідною компанії.

● Коли ви когось звільняєте. І часто це емоційне рішення, після скарги чи повторень одних і тих же помилок. Повертаємося до попереднього пункту.

● Коли поточний штат не справляється. Один адміністратор на три кабінети не встигає, давайте візьмемо ще одного. Два не справляються? – Давайте ще третього на телефон. Фонд оплати праці роздуваємо, ефективність окремо взятого адміністратора знижуємо.

● При масштабуванні, відкритті нової клініки. Часто пошук лікарів продовжується і після відкриття, і клініка певний час стоїть через нестачу працівників. Втрачаємо час та прибуток.

Як зарадити?

1. Обов'язковий кадровий резерв. У вас завжди має бути хтось на заміну: інтерни "на виріст", адміністратор з освітою медсестри, база адміністраторів стоматологій (завжди хтось шукає підробіток) – обирайте будь-які шляхи для того, аби було де швидко взяти кадри. Це зміцнює HR-бренд та розкачує його до стану "до нашої клініки черга з працівників".

2. Система найму і адаптації. Ви будете менше прощатися з "не такими" працівниками, якщо від початку розумієте, хто саме вам потрібен та як його навчити вашим правилам.

3. Систематизація клініки. У системній клініці достатньо одного адміністратора на 3-4 крісла, а старша медсестра встигає свою роботу за один день на тиждень. Чому? Бо всі розуміють і знають межі своїх повноважень, а робота масимально налагоджена та ефективна, як двигун феррарі.

Бажаєте дізнатись більше? Звертайтеся! 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo

НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult