Dental Spa Consult

Часті питання. Як ми працюємо з конкурентами?

"‎Що таке бізнес-консалтинг?", "Чому це актуально в Україні?", "‎Як врятувати стоматологію?"… Мабуть, зі списку запитань клієнтів DSConsult можна сформувати та видати не одну масивну книгу. І це зрозуміло - на теренах України наша компанія поки що єдина в своєму роді. Тож, з великим задоволенням піднімаємо одне з типових запитань і обіцяємо робити це надалі.

Сьогодні поговоримо про те, що хвилює вас найбільше: "Як можна працювати в одному бізнес-сегменті (фактично з конкурентами), враховуючи інтереси кожного клієнта і не зіштовхуючи їх лобами?". Для цього ми дотримуємось чотирьох чітких правил:

Правило №1: Не працювати з прямими конкурентами одночасно (стоматологіями в одному містечку, клініками зі схожими цілями, послугами, аудиторіями). Спочатку закінчуємо проекти для однієї клініки, потім, якщо є потреба і запит, працюємо з конкурентом.

Правило №2: Працювати екологічно. Ми поважаємо кожного клієнта, комерційна таємниця для нас - святе. Щоб не трапилось - інформація про клієнта залишається між нами і це гарантовано документально.

Правило №3: Розуміти, що прямих конкурентів по суті немає. Кожна клініка має власну точку старту, рівень розвитку, можливості, послуги, сильні та слабкі сторони, проблеми і запити до нас. Зізнаємось, на нашій практиці ще не зустрічалось однакових проектів.

Правило №4 (а може й правило №1): Вирішувати проблему. Важливо пам'ятати, що в DSConsult звертаються тоді, коли робота клініки не приносить доходу або дає збій. В першу чергу ми приходимо, щоб усунути помилки і налагодити потік пацієнтів. Комусь допомагаємо у вирішенні питань з маркетингу, хтось потребує коригування роботи персоналу, з кимось необхідно автоматизувати бізнес-процеси. І конкурентів тут бути не може.

Телефонуйте: 068-103-99-98 та долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult