Dental Spa Consult

Як посилити довіру пацієнта? ТОП-5 порад

Лояльність пацієнта - чи є для керівника клініки щось солодше цього результату? І тут для вас дві новини: погана - ми не маємо "чарівної пігулки" для підвищення довіри до вашої стоматології; хороша - #DCSonsult щиро вірить в успіх вашої клініки. Тож радо ділимось ТОП 5 порадами, що допоможуть зміцнити довірливі стосунки між стоматологією та пацієнтом. Зберігайте, щоб завжди мати під рукою.

1. Прозорий прайс. З досвіду клієнтів #DSC зазначимо, що незрозуміла кінцева вартість лікування змушує пацієнта не лише переглянути вибір клініки, а й замислитись в принципі над необхідністю лікувати зуби. Не створюйте зайві бар'єри. Натомість, дайте людині чітке розуміння що входить у вартість; консультації, чи потрібно буде додатково витратитись на інструменти для огляду тощо.

2. Відгуки. Сфера послуг, а тим паче медичних, має підкріплювати репутацію відгуками реальних клієнтів. І якщо з першим пунктом нашого ТОПу ви можете посперечатись, то тут - must have.

3. Зрозуміла і чесна інформація. Уникайте медичної термінології. Значно приємніше вашого пацієнта вразить людяність, доступність пояснення проблеми, експертна, проте чесна думка.

4. Рекомендації знайомих / друзів. Метод "сарафанного радіо"‎ в розповсюджені інформації досі вважається чи не найефективнішим. Заохочуйте пацієнтів приводити друзів, ділитись позитивними резюме про вашу клініку. На цьому шляху доречно згадати про мотиваційні, бонусні системи, акції та цікаві конкурси.

5. Легкість та зручність контакту. Людям важливо відчувати себе потрібними. Відрегулюйте інструменти швидких відповідей на запити в месенджерах, турботливо нагадайте про сьогоднішній запис до стоматолога через смс, привітайте пацієнта, зрештою, з Днем освітянина.

Узагальнюючи все вищесказане, хочеться закликати: давайте бути людянішими та уважнішими до клієнтів. Вони обов'язково це оцінять.

Виникли запитання, телефонуйте: 068-103-99-98, а також долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult