Dental Spa Consult

Як оцінити роботу маркетолога

Робота будь-якого напрямку в компанії має якось оцінюватися. Маркетинг-напрям - не виняток. Але як визначити, чи успішною була та чи інша рекламна кампанія, акція, та й загалом робота маркетолога?

Розбираємось:

Оцінюючи ефективність рекламної кампанії, не можна спиратися лише на відчуття «багато пацієнтів було», «мало пацієнтів» тощо. Результат потрібно порівнювати з поставленими цілями (!) на цю кампанію. Скільки конкретно нових пацієнтів планувалося залучити за допомогою акції, який бюджет було закладено / витрачено, яка вартість контакту пацієнта з клінікою, яке охоплення аудиторії загалом тощо. Простіше кажучи, поставити конкретні вимірювані цілі – оцифрувати результати – порівняти результат із поставленими задачами.

● Якщо ж говорити про роботу маркетолога в цілому, ви так само маєте бачити динаміку в цифрах: ріст / падіння кількості первинних пацієнтів на місяць, обсяги рекламних кампаній, вартість лідів тощо. Ці результати мають відповідати стратегії (!) компанії. Якщо ви вимагаєте від маркетолога 100 первинних на місяць, а їх фізично нікуди записати і приходить лише 20 – є стратегічна помилка, бо спочатку потрібно змінити завантаження клініки. Якщо ви хочете привести 100 нових людей на імплантацію, і даєте бюджет «з повітря» (умовно 500 доларів) – є стратегічна помилка, бо існує вартість приходу пацієнта і вона має бути виміряна для правильного планування.

Підсумовуючи, при оцінці роботи маркетолога радимо:

● Пов'язувати його задачі зі стратегією компанії.

● Ставити чіткі цілі (використовуйте базову техніку SMART, якщо потрібно).

● Оцифровувати роботу маркетинг-напряму у затверджених показниках.

● Оцінювати результати в цифрі, спираючись на вищевказані пункти.


Бажаємо ефективного маркетингу, і якщо потрібно – звертайтесь!

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult