Dental Spa Consult

Як НЕ продавати франшизу!

Вивчаючи тему франчайзингу, наша команда звертає увагу не лише на ринок медичних послуг, але й досліджує досвід інших галузей. Нещодавно завітали до закладу ресторанного бізнесу, що продає франшизу.

Перше враження чудове – унікальна тематична концепція, що заворожує з першого погляду. Незвично, цікаво, одразу захотілося за будь-яким приводом відвідати заклад. Відвідування – за попереднім бронюванням, розписано наперед, ажіотаж, заповненість, сформована черга очікування. Протягом усього тижня проводяться тематичні вечори, тож бажаючих багато у будь-який день. Авторська розробка меню, незвичні доповнення, навіть додаткові аксесуари – загалом, усе створює враження "вау, дайте два!".

А далі… як у "Гаррі Поттері" з цукерками Берті Боттс – очікуєш скуштувати зефір чи цукрову вату, а отримуєш смак вушної сірки.

Додзвонитися з першого разу неможливо. Пізніше на запит бронювання нам обіцяли передзвонити і цього не зробили. Вирішили паралельно поспілкуватися з менеджером з приводу франшизи, і - нам не змогли пояснити, що саме ми отримуємо за доволі пристойний цінник на франшизу. Потрапивши згодом до закладу, з жалем спостерігали, що всередині недостатньо охайно, а персонал розгублено і хаотично намагається впоратись з великою кількістю відвідувачів.

З точки зору наших експертів, ця компанія надто швидко увірвалася на ринок з неймовірно шикарною концепцією, не встигнувши або не забажавши налагодити внутрішні процеси – розробити чітку структуру, розподілити функціонал та впровадити відповідні точки контролю, аби механізм запрацював. Наслідок – втрата потенційних клієнтів, на нашому прикладі.

Тож, якщо плануєте масштабування та продаж франшизи – перевіряйте себе не лише на "зовнішній вигляд" та "пакування" компанії. Перевірте – а чи готові ви продати те, що у вас всередині. І якщо потрібна допомога – звертайтеся, ми поруч!

Телефонуйте якщо що: 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult